Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem lett borzalmas...

Csak szerintem lett borzalmas az új Warzone map?

Figyelt kérdés
A legnagyobb gond az a hang. Néha szakadások, amivel még nem is lenne baj, mert nem gyakori, de a háttérzajok miatt (random repülők, égben robbanások stb...) lehetetlen koncentrálni a lépésekre és a játékra. Nem értem, a fejlesztők miután készítenek valamit, nem próbálják ki? Nemrég jött egy frissítés, melyben elvileg halkítottak rajta, de szerintem még mindig undorítóan hangos és az egész játékélményt odavágja... Csak engem zavar ez?

2021. dec. 12. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb gond az, hogy tele van élettelen, kisebbségi komplexusos cheaterrel, és a fejlesztők leszarják, mert a játékos bázisuk 3/4-e ilyenekből áll.
2021. dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kiszedték a háttérzajokat végre. Így már élvezhető, egész jó, de a Veedansk-ot is visszahozhatnák majd azért. A cheaterekkel kapcsolatban most jött ki az anti-cheat rendszerük, szóval eddig bíztató. Ja meg ez a Crampus-os karácsonyi event rohadt jó :D
2021. dec. 22. 01:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!