Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Grand Theft Auto (GTA 4),?...

Grand Theft Auto (GTA 4),? Help, nem indul?

Figyelt kérdés
felttetem szépen socal clubot is,be crackeltem a razoros cracker(lauch gta4,és gta4,)de semit se csinál a gépem,olyan mint ha meg se nyomtam volna,hiáb aálitom a gépemet,win95,re vagy win xp sp 3-ra?semit se csinált regisztráétam már a socal cluba is de ugy se nem indul egy szerüen de semit se ir ki...(hkey it át álittam sp3-ra win 7emet?mert win 7em van...
2010. szept. 4. 16:21
1 2 3
 11/23 ManyMen90 ***** válasza:
Kicsit gondolj már el mit írsz ember!!Ha mindenki olyan értelmes lenne mint te,hogy 5000 ezer forintot nem dobna ki játékra és leszarná a készítők munkáját! ,akkor idővel te se tudnál mit letölteni te hülye gyerek!!!(A kérdezőnek szólt!!)
2010. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

xd,13?utolsó cigány,,erre azt szokták mondani,mindenki magábol indul ki...de amúgy én ilyen hangemberekkel nem szoktam veszekedni minek,LESZAROM mit hisztek,pancserek...

aztán mingyá jön a csomó "értelmes.. hozzászólás,pár ember itt hogyan vakít istenem...

2010. szept. 5. 17:29
 13/23 ManyMen90 ***** válasza:

Amit én írok és a másik nem vakítás haver!!


Törődj bele,hogy saját magad vakítod!!

2010. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
xd,hahahaha .LESZARLAK'.
2010. szept. 5. 20:11
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha tényleg "leszarnád", akkor nem írtad volna be ide. Szerintem vagy próbálj normál hangnemet megütni (ez vonatkozik az ominózus válaszolókra is. Meglátásom szerint a minimum, hogy megpróbálunk káromkodások nélkül kommunikálni), vagy inkább ne égesd magad tovább.
2010. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
de most má tényleg hogy abba tudod már hagyni,egy kicsit se izgat hidegen had ,pls.
2010. szept. 6. 05:51
 17/23 ManyMen90 ***** válasza:
De most tényleg ha semelyik ember se venne origi játékokat akkor nem tudná feltenni a netre!És ebből az következne,hogy a Mario-t se tudnád letölteni!!
2010. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Mi van te hátrányos vagy,vagy mi a rák,abba tudod hagyni kösz!!más dolgom is van hogy a te hülye dumádat hallgassam... (tom nem kötelező,de ezeken nagyokat nevetek,szánalomból is belépek,hogy milyen szarságot írtál már megint)!
2010. szept. 6. 15:26
 19/23 ManyMen90 ***** válasza:

Tudod miért ismételgetem ugyanazt??!!

MERT NEM TOM MI RÁK VAN VELED DE EGYSZERŰEN TE SEGG HÜLYE VAGY!!LEÍRHATNÁ ÉN 1000x-SZER IS AKKOR SE ÉRTENÉD MEG!!NAGYON NAGY VASLOGIKÁD LEHET HA EZT NEM TOD MEGÉRTENI!!SZERINTEM EZ A KÉRÉST CSAK UNALOMBÓL RAKTAD FEL,HOGY LEGYEN KIT OLTOGATNI!!ÉS HOGYHA TUDJA VALAKI MI A BAJ A GTA4-EDNEK AKKOR SENKI SE FOG VÁLASZOLNI ,MERT LÁSSÁK HOGY MILYEN HANGNEMET VÁLASZTOTTAÁL!!MEGNÉZIK ÉS AZT MONDJÁK:"ENNEK AZ ALPÁRI,BUNKÓ TETVES CSÖVES GYEREKNEK NEMSEGÍTEK ,MERT 1 SÍK HÜLYE,2.ÉRTETLEN SZEMÉT AKI NEM TUD RENDESEN TÁRALOGNI,3.WAREZOL"


Úgyhogy nem tom ki a hátrányos ÖCSÉM!!

2010. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
xd,most meg ki ólt ...NA MIND1 OKOS ENGED SZAMÁR SZENVED...
2010. szept. 6. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!