Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Grand Theft Auto (GTA 4),?...

Grand Theft Auto (GTA 4),? Help, nem indul?

Figyelt kérdés
felttetem szépen socal clubot is,be crackeltem a razoros cracker(lauch gta4,és gta4,)de semit se csinál a gépem,olyan mint ha meg se nyomtam volna,hiáb aálitom a gépemet,win95,re vagy win xp sp 3-ra?semit se csinált regisztráétam már a socal cluba is de ugy se nem indul egy szerüen de semit se ir ki...(hkey it át álittam sp3-ra win 7emet?mert win 7em van...
2010. szept. 4. 16:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
2010. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
akkor vedd meg te hülye gyerek,őtezerért, ki olyan hülye hogy 5-őt kidob,,ezért,azért anyira nem fontos...
2010. szept. 4. 16:48
 3/23 A kérdező kommentje:
értelmes hozzászolásokat várok inkább akinek ugyan ilyen baja van vagy nem tom...
2010. szept. 4. 16:48
 4/23 anonim ***** válasza:
12%
Ha már olyan gépre volt pénzed, ami viszi a GTA IV-et, akkor ötezer vagy akár a bolti nyolcezer forint kiadásba nem fogsz belehalni. És a játék bőven megérdemli hogy megvedd eredetiben.
2010. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
jó hát ennyit az egész nem ér meg,hogy én itten magyarázkodjak,mind1 már úgyis letöröltem a gamet,de csak játszottam volna egyet vele,..mert régen még vistán ment,de xd ezért nem fogom megvenni,"hülye azért nem vagyok :D,,
2010. szept. 4. 20:31
 6/23 anonim ***** válasza:

"akkor vedd meg te hülye gyerek,őtezerért, ki olyan hülye hogy 5-őt kidob,,ezért,azért anyira nem fontos..."


Megvettem két évvel ez előtt, még a megjelenés havában. Egyáltalán nem volt kidobott pénz. Ennyit simán megér. Te viszont először egy helyesírási kézikönyvet vegyél. Olyan vagy, mint egy cigány.

2010. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"jó hát ennyit az egész nem ér meg,hogy én itten magyarázkodjak,mind1 már úgyis letöröltem a gamet,de csak játszottam volna egyet vele,..mert régen még vistán ment,de xd ezért nem fogom megvenni,"hülye azért nem vagyok :D,,

-ebbe mond meg te hátrányozottan halmozott hogy itt mi a helyesírási hiba,én nem vagyok olyan gépbuz i hogy a pénzemből játékDVD-ét veszek,aki kiadja a pénzét játékra ott már baj van te kis kö csög,én 10 évesen vagy 9-évesen vettem egy origit,a egy hangya életet,azután semit mert én nem DvD-éket veszek,te romlott..de ha te ilyen vagy lesza rom,és ennek a kérdésnek is legyen OFF.

2010. szept. 5. 10:56
 8/23 A kérdező kommentje:
aki hülye az meg haljon meg,enyit mondok,de őcsém aki megveszi origibe,az már mekkora egy kocka lehet,szerencsétlen egy pali lehetsz akárki is vagy...sajnálak
2010. szept. 5. 11:00
 9/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, én ilyet még nem írtam, de neked tényleg inkább nyelvtant kéne tanulnod, mint játszanod akármivel. Amúgy pedig vannak olyan játékok, amik vannak olyan jók, hogy megérdemlik hogy megvedd, attól nem kocka valaki, ha már írsz valamit, akkor legalább a fogalmakkal legyél tisztában, amivel dobálózol.
2010. szept. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha ismernél, tudnád, hogy mennyire nem vagyok kocka. Egyébként meg nekem az a tapasztalatom, hogy a legnagyobb kockák pont a letöltögetők.


Egyébként meg hülye vagy, mint a segg. Ha meg így vélekedsz a letöltésről, akkor nálad igen súlyos problémák vannak, te kis utolsó cigány. Vagy már 13?

2010. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!