Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen lakberendezős játékok...

Milyen lakberendezős játékok vannak?

Figyelt kérdés
Olyan kellene mint a sims de az már megvan de unom egy kicsit... És nem ovisoknak kéne hanem nekem és én már azért nem vagyok olyan kicsi :D Szóval tizenéveseknek milyen lakberendezős játékokat tudtok ajánlani ?? Előre is köszi a válaszokat!
2010. szept. 3. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:

hát játékneveket nem tudok írni mert énsem tudok..

de volt eg játékom amit netről töltöttem le ls lakberendező voltam és nekem kellett berendezni a házat.. de már nincs meg:/

bocsii.:S

de szerintem neten is nézz körűl mondjuk írd be hogy lakberendezős játék vagy nemtudom

2010. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már beírtam de nem dobott ki semmi értelmeset...de azért köszönöm :D
2010. szept. 3. 14:24
 3/8 anonim válasza:
Sims. nem teljesen arról szól, de sokan csak azért játszák
2010. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Idézem a kiírásom : "Olyan kellene mint a sims de az már megvan de unom egy kicsit"
2010. szept. 3. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:
nah várjá énis nézek valamit: D
2010. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


találtam ezt hát van rajta 1 sims (2,3) ha mondjzuk a harmadik még nincs meg de még nézek:)

2010. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát már megvan a sims 3 de naon sok helyet foglalt meg lassú is volt a gép miatta .... szal letöröltem :D


És nem tudod h a sima sims 1-et hol tudnám letölteni ingyen ???

2010. szept. 4. 10:26
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja igen nehogy bunkónak nézz !

Ezért megköszönöm =)

2010. szept. 4. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!