Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz Mafia 3?

Lesz Mafia 3?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
most jelent meg a 2 baz+
2010. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én már végigtoltam b+
2010. szept. 2. 22:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Még nincs bejelentve meg amúgy, is most augusztus 27. jelent még csak meg a 2.!

Ha konzolon játszanál és a konzolos Mafia 2 trófeák 100%-ra is hajtanál szerintem még nem lenne meg sőt biztos!


Amúgy még idén érkezik a játékhoz DLC!

És ez nem EA játék hogy már a megjelenés napján készítik a következő részt!

2010. szept. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A ketesel lehet multizni?
2010. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

13:34

nem

2010. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
kb 20év mulva...ezt is meddig csinálták aztán milyen sz@r lett.mire kijött addigra én már végig is vittem meg is untam el is felejtettem....
2010. okt. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

De szar neked utolsó válaszoló :D Valahonnan van egy géped amin minden ma megjelenő játék gond nélkül elfut, így az elvárásaid az egekbe tolódnak. Semelyik játék nem elég jó, és fikázod az összeset, csak hogy bizonygathasd, hogy te mennyire faszagyerek vagy :D szólj hozzá ha nem így van

Legalább ezeket a kis gagyi mai szar játékokat, mint a gta 4 meg mafia 2 meg assassin's creed 3 meg crysis 2 próbáld meg élvezni egy kicsit ha már vannak. Hidd el később lesznek újabbak, és drágább gépet is fognak neked árulni, amin majd elfutnak.

Bocs, ez csak jött, nem kapcsolódik a kérdéshez, és ne haragudj, ha nem ilyen vagy, de sokan vannak így

2011. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Állítólag lesz Mafia 3, néhány éven belül.
2011. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Aki nem vitte végig a mafia 2 cimu gamet az ezt ne olvassa:


Biztos hogy lesz 3 uccso rész mert igy ahogy ez befejezodott...


Amugy jo gagyi játék a grafika jo a vezetés élmény jo de ilyenek mint a mafia 1 ben hogy pl lehetett menni wcre vagy volt index vagy ki lehetett nyitni a garázs kapu...



ÉS A LEGFONTOSABB:ELLEHETETT MENTENI A JÁTÉKOT!!!


HA ILYEN GAGYI LESZ A 3 IS AKKOR EL SE KEZDJÉK SZTEM MERT KUTYA NEM FOGJA MEGVÁSÁROLNI!!!!!


Sajnos ilyen kis dolgokkal szurtak el sztem!!!


De amugy ezeken kivul meg a kuldikon kivul jo game elvoltam vele 5-6 hétig :DDD

2011. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!