Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik konzolt preferálod?...

Melyik konzolt preferálod? Miért? Ps5 vagy xbox seriesx?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 08:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Most szeretenék venni, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket.
2021. okt. 23. 08:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Xbox One Series X, a GamePass és a kontroller miatt.

PS5-re 28-30 ezer Ft egy játék, a GamePass-al meg havi 4190 forintért több száz játékkal játszhatok.

A PS5 kontrollerét sokan imádják, de nekem megfájdul rajta a kezem, pedig a PS3-PS4 kontrollerével sosem volt semmi bajom. Az istenített haptikus rezgés nekem semmi pluszt nem jelent, a változó feszességű ravaszokkal pedig már többször is gondom volt (nem tudtam meghúzni, beakadt stb).

2021. okt. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Series X, vga-t nem lehet kapni ezért vettem ezt. Oka a Halo Infinite. Régen sokat játszottam pc-n és most is azt preferálnám, de mivel nagyon keveset játszok már így jó ez is.
2021. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Prime07 ***** válasza:
100%
Egyet értek az 1.vel viszont még hozzá adnám Xboxhoz a visszafelé kompatibilitást
2021. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!