Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Subnautica Időkapszula?...

Subnautica Időkapszula? SPOILER VESZÉLY!!!

Figyelt kérdés

Üdvözletem. Az lenne a kérdésem hogy mi lesz a játék végén azokkal a cuccokkal amiket az időkapszulába raktam? Ha új "játékot" kezdek ott fog megjelenni? Vagy hallottam olyat is hogy a felszállás után elvileg tudod folytatni még, ez igaz?


Kérem aki már "kijátszotta" a játékot homályosítson fel ezzel kapcsolatban. Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat.



2021. szept. 29. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Más játékosok fogják megtalálni.
2021. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor valaki jól fog járni. Ion cellás cuccokkal pakoltam tele.
2021. szept. 29. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont most akartam kérdezni de nem nyitok új kérdést ha nem baj, hogy annyit emg tudnátok mondani, hogy a sima és a Below Zero miben különbözik?
2021. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenben.

Más a történet és más a főhős és más a helyszín. Időben a Below Zero a Subnautica után játszódik, amikor már a bolygót kutatja az Altera.

2021. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*r
2021. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi
2021. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmi nem történik az időkapszuláddal. A koncepció az volt, hogy az időkapszula amit összeállítasz majd megjelenik más játékosoknál, és erre van is egy szavazőfelület a fejelsztő oldalán ahol a különböző időkapszuákat lehet értékelni, és ez alapján kiválasztásra kerülnek, hogy megjelenhetnek a játékban. Ez az oldal viszont már évek óta nem funkcionál, nem engednek már be új időkapszulákat a játékba, szóval a te időkapszulád soha nem fog megjelenni más játékában.
2021. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm a bő választ. Hát az akkor pech...
2021. szept. 30. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!