Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Új, vagy régebbi játék?

Új, vagy régebbi játék?

Figyelt kérdés

A címből nem derül ki, de arra vagyok kiváncsi, hogy inkább új, (azaz max. pár éves),

vagy régebbi (tehát, akár 7-8 éves, vagy annál is régebbi)

Pc-játékokat szerettek.

És, milyen stílusúakat (tehát, szimulátor, stratégiai, stb...)


2010. aug. 31. 12:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Lemaradt 1 kérdőjel.
2010. aug. 31. 12:44
 2/8 anonim ***** válasza:

Régebbiek inkább. Az újaknál nagy hiba hogy rámennek a grafikára a többi dolog rovására.


AMúgy legendásan jó játékok: The Incredible Machine 2, Descent sorozat, Mario, Prince of Persia, Wolfenstein 3d, Doom 2, Packman, The Dog, Jagged Alliance 2, Star Craft, Aladdin.

2010. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Stratégiai

Stronghold :)


rpg talán:


GTA Sanandreas nekem jobban bejött mint a GTA 4

2010. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Strategia, autos, sport, fps es rpg. Gyakorlatilag mindent szerettem regebben, mostansag mar nem nagyon jatszom, nagyritkan Fifa 07-et. Szerintem is regebbi jatekok voltak az igazan jok, ujabbak kozul nekem csak az Assasins Creed ami tetszett. Regebbiek viszont vannak szep szammal amik jok voltak nagyon: Half-Life(regi nagy jatek), Mafia, Max Payne, Serious Sam, Return to castle Wolfenstein, Doom 2, Unreal Tournament, Quake 3 Arena(haverokkal lehetett nyomni ezerrel), Grand Prix, V Rally, Sega Rally 2, Need For Speed - High Stakes, Re-Volt, Ignition stb.
2010. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Juu, 2 nagy kedvencet kihagytam, Age of Empires 2 es a Warcraft 3.
2010. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerintem is jobbak voltak a játékok régebben.

2010. aug. 31. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Az új-régi kérdéshez úgy állok: ha jó, jöhet régi, új is. Az Oblivionnal (ami mondjuk nem számít ősöregnek, de már réginek mondhatjuk) ugyanúgy jól elvagyok, mint mondjuk a Batman: Arkham Asylummal, vagy akár a GTA IV-el, de ide vehetjük a Mass Effect 1-2-őt, és a Dragon Age-et is. A a játékkészítők már nem arra figyelnek igazán, hogy jó legyen a játék, hanem hogy az egyszeri játékos megvegye, és játsszon vele (tisztelet a kivételnek).
2010. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Én is nagyjából igy állok hozzá, csak érdekelt a véleményetek...
2010. aug. 31. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!