Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek érdemes?

Szerintetek érdemes?

Figyelt kérdés

Na, tehát Prince of Persia: Warrior Within-ben a Dahakat akarom az utolsó bossnak,(9 életfeltöltő kell hozzá.) de a második életfeltöltőt kihagytam, és nem lehet visszamenni. Érdemes lenne elölről kezdeni a játékot? (Egyébként már elég messze járok, ott, ahol a herceg a maszkot keresi. A scorpion sword is meg van, 1szóval nagyon-nagyon messze.)

Tehát?


2010. aug. 30. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A játékkal nem játszottam, így csak általánosságban tudom elmondani: mivel a játék tovább engedett, ezért az az "életfeltöltő" nem feltétlenül szükséges, így, ha már nagyon előrehaladtál, akkor nem hiszem hogy érdemes lenne.
2010. aug. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sztem nem érted. Két lehetséges befejezése van a játéknak. Ha nincs meg a kilenc é.f., akkor más lesz a főellenség a játék végén.(Kaileena) Én az alternatív befejezést akarom, (Dahaka a főellenség) amihez kell mindegyik életfeltöltő.
2010. aug. 30. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:
De utálom amikor egy (ugyan relatívan, de) normális kérdéshez hülye válaszokat írnak, hogy azt elmondani nem tudom. A hülye kérdésre hülye választ megértem (néha én is szoktam), de az ilyen parasztokat nem kedvelem. De hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem fejezd be most így ahogy van, és utána kezd egy új játékot, ahol összegyűjtöd a cuccot.
2010. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!