Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Crew-ban vagy a Crew 2-ben...

A Crew-ban vagy a Crew 2-ben lehet valahogy versenyezni más valódi emberek ellen online?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Van mindkettőben online versenyzés, igen.
2021. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor hogy lehet előhívni, mert ahogy én a videókban nézegettem, nem láttam.
2021. aug. 6. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Crew 1-ben nem emlékszem, 2-ben a HQ-n van külön standja a Live Battle-nek, ahol játékosok ellen mehetsz.
2021. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, megnéztem, tényleg így van. A sima menüből is el lehet érni a Live Battle szekciót, kicsit összevissza nekem ez a menü és 3D menü variáció.


De csak ilyen szellemképek ellen lehet versenyezni, tulajdonképpen csak időre, az öszeütközés lehetősége nélkül?

2021. aug. 13. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Live Battle-ben tudtommal igen. Ahogy én tapasztaltam, csak úgy tudtam másokkal full kontaktba veryenyezni ha crew-ba nyomtuk a PvE versenyeket.
2021. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, és tudtam versenyezni más emberekkel is összeütközéssel.


[link]

Itt azt írja, hogy csak bizonyos módokban lehet:


"Collisions and traffic are disabled by default but do occasionally appear in some playlists such as the Demolition Derby playlist where collisions are always enabled."


Szerintem én nem Demolition Derby-ben is mentem így, de nem biztos, már nem emlékszem.


Az a lényeg, hogy amikor szavazni kell, hogy melyik pályán, milyen módban versenyezzünk, akkor ott általában ki van szürkítve a Collision meg a Traffic, azokon a pályákon lehet menni összeütközéssel meg forgalomban, ahol ezek nem szürkék, hanem feketék, tehát aktívak.


[link]


Viszont túl sok ember nincs a játékban, kicsit nehezen jönnek össze a versenyek. És hát sok köszönet nincs is bennük, mivel ultra arcade az egész. De mondjuk nem is ezért vettem a játékot, hanem a környezetért.


Amúgy a Crew 1 szinte minden tekintetben jobb, csak ott meg nem tudom, hogy megszüntették-e az online versenyeket vagy nem tudom ott hogy kell versenyezni, mert ott ilyen Live Battle vagy hasonló menüpontot nem láttam és egyetlen online embert sem találtam a keresőben.

2021. szept. 4. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!