Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek egy 4 éves tényleg...

Szerintetek egy 4 éves tényleg élvezné a kirakót?

Figyelt kérdés

Ajándékba szeretném venni, az anyukája szerint szereti az ilyesmit.

Szerintetek inkabb a 30db-os 3 éveseknek valót vagy a 60dbos 6 éveseknek valót vegyem meg?

Ha nem azt, akkor mit?



2021. júl. 17. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha az anyja szerint élvezi, miért ne élvezné? vagy szerinted hazudik róla az anyja hogy mit szeret a gyerek mert akkor egyszerűbb a...??? ötletem sincs miért lenne ez logikus.

a háromévesnek valót, az az alsó korhatára a használhatóságnak, egy négyéves agyban még nagyon messze jár egy hatévestől, nehéz lenne neki a hatéves kortól való puzzle.

2021. júl. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Magamból indultam ki, nem hazudik de pl mondhatta volna hogy Lego. És mondjuk egy legolcsóbb Lego 3-5e Ft míg egy kirakó még kb 1-2 e Ft. Lehet illendosegbol nem kért draga ajandekot. Én pl sokszor úgy vagyok vele, hogy inkább mondok valami jelképes dolgot, ami biztosan nem okoz anyagilag terhet és a drágább ajándékot meg megvesszük mi. Vagy nem tudom, ezen a vonalon indultam el. Szóval okok, szereti de lehet nem annyira. Na mindegy azért köszi.
2021. júl. 18. 00:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!