Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Spider man játékok csak PS-re...

Spider man játékok csak PS-re fognak megjelenni továbbra is?

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 14:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10

Melyikkel jársz jobban?

1.) Csak te eszed a fagyit,


2.) Adsz másnak is.



Nem kapcsolati, hanem telítettségi kérdés.


A döntés a tied.

2021. júl. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11. Az jár jobban, aki nem eszik fagyit. Kevesebb cukor, kevesebb gond.

De ez nem jó párhuzam.

A jó párhuzam az, hogy csak azoknak adsz el fagyit, akiknek mondjuk van hozzá poharuk, vagy eladod azoknak is, akiknek nincs, mert feltalálod az ostyát (ami itt a portolás).

Egy cégnek az a jó, ha minél több embernek tudja eladni a produktumát. Ha lekorlátozod a potenciális vásárlók számát, azzal sehogy sem jársz jobban.

2021. júl. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos ideig tuti csak psre fognak megjelenni az eszklúzivok,utána lehet,hogy megjelennek másra is
2021. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem mondom azt hogy lehetetlen, de nagyon nem valószínű. Oké, értem én hogy most a Days Gone-t, God of Wart meg a Horizon Zero Dawn-t átportolták, de én úgy érzem azt kivételesen nem fogják kiadni. Már csak azért sem mert a nem rég megjelent Pókember DLC az Avengers Game-ben is csak PS exkluzív volt. Pókember a Sony kabalája. Úgy látom hogy jelen pillanatban úgy vannak vele hogy az legyen az egyetlen dolog ami miatt vegyenek PS-t.
2022. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!