Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék venni egy TV-t és...

Szeretnék venni egy TV-t és egy új generációs xboxot. Melyik kombináció érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy xbox one s-em, és egy 1080p-s TV-m van de már nagyon régi és rossz.


Szerencsére végre meg tudom engedni hogy fejlesszek, de nem tudom hogy mi érné meg jobban.


Vagy veszek egy Series s-t, és hozzá egy új full hd tv-t (1440p-s TV-t nem láttam még) Ez még viszonylag megfizethető, és a közeljövőben megoldható lenne.


Vagy leállok mégtöbbet gyűjteni, és inkább később megveszem a series x-et egy 4k TV-vel. Ez egyértelműen komolyabb nyomot hagyna a pénztárcámban


Valamelyiket (vagy mindekettőt) részletre venném, de azért a törlesztés se semmi. Mennyire jó az a "true 4K"? Megéri azt a pénz amit költeni kell rá?



2021. jún. 8. 14:43
A kérdező szavazást indított:
XBOX Series S
XBOX Series X
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy X-et ha sikerül kapni, aztán később veszel TV-t.
2021. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az is befolyasoló tényezö hogy milyen messze vagy a tv-től. Hacsak nem ülsz nagyon közel, nem fogod eszrevenni a felbontásbeli külömbségeket a fullhd és a 4k közt. Monitoroknál is ez van, szerintem inkább magasabb frekvenciájú hdr támogatott fulhd tévét vegyél, jobban megéri. Bármi jöhet 75 hertz és afelett a pénztárcádnak megfelelően.
2021. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!