Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tölthetem le a sims 3...

Honnan tölthetem le a sims 3 a világ körül crackket? (2.9. verzió)

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 22:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/300 A kérdező kommentje:

ahha a másodiknak is megvan mindegyik kiegészitője meg csomót játszottam vele:D

mostkezdem a harmadikat

2010. aug. 25. 14:56
 12/300 anonim ***** válasza:
100%
Én is nemrég kezdtem a harmadikat.:)
2010. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/300 A kérdező kommentje:

ehhez nincs olyan kód hogy felvigye a szükségleteket?

igy nehéz játszani mert mást nemcsinál csak alszik szarik meg eszik:D

2010. aug. 25. 20:47
 14/300 anonim ***** válasza:
100%

De van!:) testingcheatsenabled true

Ez a titkoskód.Beírod lenyomod a shiftet és katt a postaládára.És a szükségletek statikussátétele vagy mi.És a szükségletek fullon lesznek mindig.Azt mondják ez a kód árt a játéknak,úgyhogy,ha megcsináltad kapcsold ki testingcheatsenabled false.Én sokat használom és semmi baj nem volt eddig.Mindig így játszom.:D

2010. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/300 A kérdező kommentje:

úú köszönöm:D

igen arról énis olvastam hogy lehet hogy ujrakell telepiteni miatta a játékot..ha sokáig bevan kapcsolva

decsak arra a pillanatra viszi fel de nem marad ugy nem?:D

2010. aug. 25. 22:11
 16/300 anonim ***** válasza:
100%
Amíg játszol végig úgy marad.Az egész családé.Ha kilépsz a játékból és később újra akarsz játszani akkor megint meg kell csinálni.De amíg játszol,addig úgy marad.De vissza is lehet csinálni úgy,hogy megint beírod a kódot és ismét shift+postaláda és szükségletek dinamikussá tétele.Én a Sims 2-nél is használtam a titkos kódot és a 3-nál is használom sokszor és soha semmi baj nem volt.De,ha megcsináltam,amit akartam mindig kikapcsolom.A titkoskóddal fel is lehet húzni a kapcsolatokat is.A szükségleteket is fel lehet húzni csak akkor nem marad úgy végig.Én a postaládásat csinálom,mert az úgy marad még akkor is,ha elutazik a simsed.:)
2010. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/300 A kérdező kommentje:

háát ez király én a sims 2-nél mindig csak felhuzogattam nemtudtam hogy ilyet is lehet:Dköööszii

na megyekis játszani:D

2010. aug. 26. 12:21
 18/300 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen!:D Én is játszom!:D
2010. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/300 A kérdező kommentje:

letöltöttem ruhákat és azok működnek de mais töltöttem és nincsenek a kezdőlapon..mer ottvan feltelepiteni a játékba

miért nincsenek ott?

2010. aug. 26. 21:23
 20/300 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem igazán értem!:D De lehet,amiket letöltöttél azok package fájlok.Ahhoz kell egy program,h. telepíteni tudd.Nekem egyszer sikerült ezeket telepítenem,de nem tudom hogy!:( Azóta már egyszer újratelepítettem és most nem tudok rájönni!Ha még nem olvastad a www.mysims.hu oldalt,akkor olvasd el a TippTár alatt az egyedi tartalmakat,hátha te rájössz.És elmondhatod nekem,h, csináltad!:D Azon az oldalon tök sok minden van!De amikor feltelepítettem a világ körült utána egy egyedi tartalmat sem tett az indítólapra.Tiszta ideg voltam.Erre benn volt a játékba.De olvastam valahol,nem tudom pontosan már,de talán az volt a lényege,h. a letöltések a verziószámtól is függenek.Én ezt vettem le belőle,de lehet hülyeség.Olvasd át azt az oldalt,hátha te rájössz!Lehet én is töltök le pár cuccot megint!:D
2010. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!