Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ncore-on sok könyv van fent?

Ncore-on sok könyv van fent?

Figyelt kérdés
Olyan könyveket keresek, amiket újonnan már nem lehet megvenni, csak használtan árulják. Sok könyv van fent Ncore-on? Érdemes rá meghívót szerezni?
2021. máj. 28. 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Szám szerint 72323 torrent jelenleg e-book kategóriában, melyből 46252 magyar kategória.
2021. máj. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
46252 magyar nyelvű találat van. Ebbe benne vannak az újságok is. Az új könyvek nem nagyon kerülnek fel, mert az ncore fosik. Az rtl tartalmak sincsenek a jogi viták miatt. Pl. A Ken Follett könyveket leszedték, pedig régen fent voltak.
2021. máj. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ha megmondod mit keresel, bárki meg tudja neked nézni, aki már fent van. ha jó fej, még a torrent filet is elküldi neked


(de nekem ne írj, én már nem használom az ncoret)

2021. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is meg tudom lesni, ha valami érdekel, hogy fenn-e.


Mondjuk ezt a jogi vita részt nem rétem egy torrent oldal kapcsán... inkább szerintem simán kaptak pár forintot, hogy vegyék le, aztán ennyi, de abban sok logika nincs, hogy jogi úton leszedetik, hisz akkor az egész oldalt le lehetne kapcsolni, ha tudnák.

2021. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!