Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Twitchen valoban az atlag az...

Twitchen valoban az atlag az tizeneveskor akik nezik?

Figyelt kérdés
En 30 vagyok viszont szivesen kapcsolodok ki stremek nezesevel tv helyett. Az erdekelne, hogy van mas is aki hasonlo eletkorben van mint en es rendszeresen nezi? Koszi a valaszokat!

2021. máj. 23. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban a tinik foglalják be a szociális média felületek nagyobb százalékát. De ez nem jelenti azt, hogy 30-40-50-60 évesek nem használják. Csak nem annyira, mint a fiatalok.
2021. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
24 éves lány vagyok és én is élvezem. Szerintem jobb, mint ami a tv-ben megy manapság. Filmekhez, sorozatokhoz pedig nincs mindig kedvem, ez pedig olyan kis könnyed.
2021. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uhh pont igy vagyok en is vele, hogy egy hosszu munkanap utan altalaban mar nincs kedvem nezni filmet/sorozatot es berakom a konnyed twitch-et estere. Akkor nem egyedul vagyok, szuper, koszi.
2021. máj. 23. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Ami kevés szabadidőm van, azt inkább játékkal töltöm.

44F

2021. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
én 28 éves vagyok. Sokat szoktam játszani de engem sosem tudott lekötni az hogy nézzem ahogy más játszik . (ha vannak bajnokságok streamelve azokat szoktam nézni, illetve tutorial videók)
2021. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!