Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud tanácsot adni ps4...

Valaki tud tanácsot adni ps4 és vr szemüveggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy most vettem ps4 et (SONY PlayStation 4 Slim 500 GB), nem értek nagyon ezekhez de erről jókat olvastam, esetleg akinek ilyen van tudna véleményt írni?

És ehez szeretnék vr szemüveget venni de nemtudom melyiket éri meg 200ezer alatt

Tudna valaki ebben tanácsot adni?



2021. máj. 22. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
PlayStation-höz csak PS VR-t tudsz venni. HTC Vive, Ocolus Rift-et, stb nem tudsz venni.
2021. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es azok jok? Megeri? Jo a minosege meg minden?
2021. máj. 22. 13:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan, mint egy komolyabb VR headset, de ár-érték arányban jó.
2021. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ebbol melyik marka a legjobb, tudnal linket kuldeni?
2021. máj. 22. 15:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmilyen más márka. Nem érted? PS VR van.


[link]


Viszont ehhez még lehet kell PS Move is. A lényeg, hogy PlayStation VR-t keress hozzá, más headset nem jó!

2021. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jolvan azt hittem azon belul hogy ps4 vr van tobb marka vagy ilyesmi.... Mondtam nem ertek hozza azert kerdezek

De kosz

2021. máj. 22. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más márka. Bocs, ha kicsit indulatosabbnak tűntem, nem úgy értettem. :)
2021. máj. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ertem, koszi!

Tehat akkor csak ezt az 1et tudom megvenni hozza? Nincsen mas ami jo lenne ps-hez... 😕

Es jol latom hogy ehez fagyi helyett valami kamera van, az tulajdonnkep mire jo? Olyasmi mint xboxnal a kinect?

Es amugy maga a szemuveg minosege milyen? Rendesen koveti a mozgast es jo a kep minoseg? Kicsit felek ettol oszinten szolva, eredetileg egy ocolust neztem ki.... Ez nem tunik annyira jonak😕

2021. máj. 23. 06:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A kamera követi a fagyikat. Nem tudom, nekem nincs ilyen, meg nem is próbáltam még semmilyen VR eszközt. Azt hallottam (meg nyilván az árából is következik), hogy nem olyan jó, mint egy komolyabb szemüveg. De nézz róla teszteket.
2021. máj. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom🙂
2021. máj. 23. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!