Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van még 2.4.3-as wow blizzlike...

Van még 2.4.3-as wow blizzlike szerver?

Figyelt kérdés
Ha van küldenétek linket?Köszönöm!
2010. aug. 24. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:

google

[link]

rögtön első találatban is van, válogass kedvedre

2010. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
nemtom de kihalhatnának máa vovosok XD
2010. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg azok is akik nem tudnak írni.
2010. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
"má a" a direkt tájszólás nem helyesírási hiba, a szóköz hiánya pedig a billentyűzet hibája: tehát én egy kis hibát vétettem a wowosok pedig ugyanúgy szar élettelen kockák maradnak egy minőség vesztett játék előtt mint eddig... ennyi nyertem a vitát :P
2010. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 noname89 válasza:

1. A tájszólásért nem hibáztatlak, de ez a "szóköz hiánya pedig a billentyűzet hibája"... legalább mielőtt leoltasz valakit előtte olvasd el mit írsz, mert eléggé be tudsz égni, főleg az ilyen sz** magyarázattal...

2. "szar élettelen kockák" Ez a gyerekes általánosítás, szánalmas vagy, létezik nagyon kocka wow-os, de nem mindegyik olyan. Én is játszok a wow-val, mégis van egy szép, kedves, aranyos párom, akit mindennél jobban szeretek, ezen kívül van rengeteg barátom, ismétlem: BARÁTOM (még mielőtt megkérdezed, nem a wow-ban, ott játékostársak vannak), és ha az akkori helyzet úgy adja majd, akkor a suli elvégzése után lesz egy biztos állásom, és ha ez nem is így lesz, az akkor sem a wow hibája lesz, hanem mert sz**ban az ország...

3. Ha Mr. Tökéletesnek nem tetszenek az ilyen témák, akkor nem kell válaszolni rá, főleg nem az embertársainkat kritizálni, mert ez igen nagy mértékben jellemzi az értelmi színvonalát.


Olvasás után légyszi ne szaladj el sírni a sarokba, és ne vágd fel az ereidet, mert ha kiderül, hogy miattam volt, ugyanannyit kapok érted, mint egy normális emberért. Köszönöm!


Azt pedig én is megköszönném, ha valaki linkelne egy 2.4.3-as blizz szervert, akár magyart, akár külföldit. Előre is köszönöm!


NoNamE

2011. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!