Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki játszik Spermik wowon?...

Ki játszik Spermik wowon? (world of warcraft blizzlike szerver)

Figyelt kérdés

ez egy nagyonjó angol blizzlike szerver és pont olyan sokan vannak látásra mint eredetin egyik realmon (jó eredetin 1 realmon több ezren vannak de ez tört szerverhez képest nem semmi) van hogy 2000 player online huh hátazz, még délelőtt is 400-an fentvannak, mind1 lényegtelen


az a lényeges hogy ez eredetileg cseh szerver, de úgymond hivatalosítva van az angol nyelv, tehát a world chaten meg bármien nyilvános chaten csak angolul lehet beszélni (kivéve /say) és azt akarom tudni hogy játszik-e ezen a szerón valaki magyar? mert eddig 5 magyarral találkoztam hát az nagyonkevés 9ből 5 hordás :( én allis vok


2010. febr. 11. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A wowscape volt a jó szerver fix 3000 és annál több player, normális questek, működő insták,de sajna megszűnt...
2010. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem szűnt meg csak átnevezték scapegamingra, vagy már azis megszűnt? na mind1, amúgy a kérdésre válaszolj te magyarokat keresek nem más szervert :D
2010. febr. 11. 13:26
 3/4 anonim válasza:
Most már én is:P
2010. febr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és mi a neved? :P joinoltál a magyar szobába? xD
2010. febr. 14. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!