Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezen a konfigon sok új játék...

Ezen a konfigon sok új játék elmenne?

Figyelt kérdés

Nem vásárolni szeretném, már megvan, csak érdeklődnék, hogy mennyire erős. Ilyen játékokat, mint GTA IV, Crysis, Napoleon: Total War, Call of Duty 6, Metro 2033, STALKER, Fallout 3, stb. hogyan vinne?

És még valami: Nem ilyen teljesítménytesztes linkre vagyok kíváncsi, hanem tapasztalatokra, és hogy átlagban mennyire jó ez a gép!

Processzor: Intel Core 2 Duo E7500 2,93Ghz

Memória: 2GB RAM

Videokártya: NVIDIA GeForce 9800GT 512MB

Operációs rendszer: Windows XP SP3

Merevlemez: 1TB


2010. aug. 24. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vinnie kéne mert megfelel a legtöbb játékhoz,amugy ha megvannak mért nem probálod ki?
2010. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A GTA IV-hez szedjél le patch-t, mert anélkül elég nagy a gépigénye.
2010. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Futni fog minden, igaz butítanod kell a GTA IV-et, a Crysist és legfőképpen a Metro 2033-at.
2010. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
AZ ilyen játékokhoz még ajánlott több RAM is.Azt hallottam hogy a Metro2033-hoz még erősebb gép kell,lehet az nem fog menni
2010. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!