Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Örökre megszünt a Project Torque?

Örökre megszünt a Project Torque?

Figyelt kérdés
Amikor fel akartam menni az oldalra láttam, hogy más van helyette és ez elkeserített...ha bezárt örökre akkor van még olyan járék ami olyan mint az és visszaadhatná azt a játékélményt?
2010. aug. 23. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, picit későn írok, de szerintem igen... én is nagyon elkeseredtem, hiszen vagy 2 éve nem játszottam vele, és nosztalgiából újra tettem volna vele egy próbát, erre ez fogadott. Hát tudom hogy nagyon szánalmas, de majdnem elbőgtem magam, számomra nagyon kedves játék volt ez.


Mindenesetre, a Level R állítólag ugyanaz mint a PT, csak ez az amerikai verziója.

2010. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon kedves volt de valahogy beletörődtem..am kipróbáltam a LevelR-et és PONT ugyanaz :))
2010. okt. 2. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!