Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Max Payne 1,...

Mit gondoltok a Max Payne 1, és 2-ről?

Figyelt kérdés
Én most játszok az 1-el és eddig nagyon bejön annál a metrós résznél nagyon be lehet fosni a háttérzenétől. :D
2010. aug. 23. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nemtom én csak afilmet láttam
2010. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Aelyon ***** válasza:
Kultuszjáték, bullet-time, hangulat, remek sztori. 10/10. Kell ennél több ?
2010. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első része nagyon tetszett. Másodikat meg végig se játszottam az nem igazán jött be :S
2010. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon megtetszett nekem mind a kettő rész, de az 1. az a játékélmény és a hossza miatt, a 2. rész meg a grafika miatt tetszett jobban. A metrós részre eléggé emlékszem pedig elég kicsi voltam amikor azt játszottam...Am adnék egy tippet(ha mondjuk újra ki akarnád jáccani vagy vmi): Amikor még otthon vagy és rátalálsz a feleségedre lőjj bele párat(= akkor okkal fog bőgni.;)(csak hülyülök)
2010. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Utolsó elöttinek, csak tipp ként mondom, h ha nem jött be a játék akkor tölthetsz le hozzá modokat:annyi, h a Google-ba beírod, h Max Payne 2 módok---akkor egy módot letöltesz(pl: vampire slayer mod)---berakod a játék mappájába, és amikor el akarod indítani a játékot ott a módoknál ki tudod választani(kiválasztasz egy pályát és nyomhatod:D).(nem a játék fő menüjéban hanem még elötte annál a kis ablaknál)... Ezt a módos dolgot mindenkinek ajánlom.

2010. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Max Payne 1 --jó

Max Payne 2 --jó csak egy délután alatt végig lehet vinni sajnos

Max Payne 3 -- eddig képek lopott videók, hírek alapján WTF? valami Far Cry féleség lett belőle csinálva 1,2 hangulata teljesen kivéve...

2010. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!