Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit lehet tenni ha lebannolnak...

Mit lehet tenni ha lebannolnak xbox liverol?

Figyelt kérdés

a gépet ugy tudtam h ujként vettem de mikor felakartam csatlakozni livere kiderült h bannolva van. ilyenkor uj gépet kell venni vagy ki lehet benne cserélni valamit?

köszönöm a válaszokat


2010. aug. 23. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Sírni
2010. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Telefonálj be a Microsofthoz, hogy ilyenkor mi a teendő.


Vannak olyan köcsög boltok, amik az új gépeket is feltörve árulják, szóval valószínűleg nem tájékozódtál rendesen, vagy átvertek.


A gépet banolják, nem a felhasználóz, szóval valószínűleg újat kell majd venned. Lehetőleg slimet vegyél, azt még nem tudják feltörni.


Ha bosszúra szomjazol, jelentsd fel azt, akitől vetted. A falshelés illegális :)

2010. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Ha bannolt a gép,akkor csak 2 megoldás van,amit házilag csak akkor tudsz megcsinálni,ha nagyon ügyes vagy,de 95% az esélye,hogy elrontod,mert nagyon bonyolult,és akkor kuka a boxnak.Az első megoldás kicsit drasztikus, és nem kevés mérnöki tudást igényel. A bannolt gépeket az alaplap száma alapján tiltották ki a LIVE-ról, amit elvileg, és eddig gyakorlatilag sem lehet megváltoztatni szoftveresen. A megoldás az, hogy szét kell szedni a gépet, majd leforrasztani róla egy kis alkatrészt, és újat tenni a helyére.


a második hosszú,de ez jobb!

2010. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyedben én visszamennék a boltba és balhét csapnék. Azért ne nézzenek már ennyire lámának! Mondjuk én nagydarab vagyok, ha te nem, akkor vigyél még magaddal pár embert azt csá. Ha meg kötsögök, fenyegesd be őket Vpop-pal vagy valami hatósággal, mivel tört gépet árulni illegális.
2010. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .


Utolsónak:

Énis erre gondoltam de mikor visszamentem a helyén már egy ruhabolt volt:)

2010. szept. 13. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!