Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox Liveról le lehet tölteni...

Xbox Liveról le lehet tölteni pendriver-a?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, legalábbis ha jól emlékszem nekem nem dobta fel a mentési hely választási lehetőségét, pedig be volt dugva egy pendrive. Viszont miután letöltötted a vinyóra, átmásolhatod pendrive-ra. Ha viszont nincs vinyód, de van pendrive-od, akkor el tudom képzelni, próbáld ki.
2011. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

bedugtam csak azt nem tudtam,hogy most hogyan tovább

megnéztem a settingsben és megpróbáltam átmásolni de nem érzékelte a pendriveot

2011. márc. 23. 18:40
 3/19 anonim ***** válasza:
A pendrive-ot előtte "xbox kompatibilisre" kell formázni . Nem tudod pc-n és xbox-on is használni egyszerre. Ezt pedig itt tudod megcsinálni: System Settings --> Memory --> Rámész a pendrive-ra, nyomsz egy "Y"-t, és ott van valami opció, azt hiszem a második. A lényeg, hogy a pendrive-ot formázni fogja, szóval ne legyen rajta olyan, ami kelleni fog. Ez után viszont már tudsz rá másolgatni, persze pc nem fogja érzékelni az így formázott pendrive-ot, csak xbox.
2011. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

bementem a memoryba,de a pendriveot nem láttam

megnyomtam az Y-t és rámentem a másodikra,a formatba és letörölt mindent az xboxról szerencsére be tudtam lépni az xbox livera és minden ok lett

lehet azé nem érzékeli mert USB port ról csatlakoztatom rá az Xboxra?

2011. márc. 24. 17:15
 5/19 A kérdező kommentje:

most néztem videót

a memoryban ott kéne lennie vmi USB Device storagenak de nincs ott semmi

2011. márc. 24. 17:32
 6/19 A kérdező kommentje:
próbáltam port nélkül de úgy meg nem fér bele
2011. márc. 24. 17:44
 7/19 anonim ***** válasza:
Te most letörölted az összes mentett állásodat a vinyóról???? Mekkora a pendrive? 16 gb-ig ismeri fel őket, nagyobbat nem. Milyenre van formázva? Fat vagy ntfs? Az egyik tuti nem működik.
2011. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
4gigás de azt nem tom hogy fat vagy ntfs e
2011. márc. 24. 18:14
 9/19 A kérdező kommentje:
Emtec C400 4GB-m van
2011. márc. 24. 18:15
 10/19 anonim ***** válasza:
Próbáld meg port nélkül, a hátuljába be kell férnie. De te most tényleg leformáztad a vinyód? Volt rajta sok mentett állás?
2011. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!