Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok nekem valami jó...

Mondanátok nekem valami jó kis MMO játékot?

Figyelt kérdés

Üdv!

Meguntam a mostani MMO játékomat(Gates of Andaron)azért tanácsokat kérek hogy ti milyen MMORPG-ket tudtok ajánlani nekem?Valami Gates of Andaron-hoz hasonló kéne,nem feltétlen magyar.


2010. aug. 21. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
WoW. De az nem kicsi, sok hely kell hozzá.
2010. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
WOw a szar kine probáld 5 éveseknek valo probáld ki a Perfect worldotvagy van egy uj 2010 es mmorpg s azis nagyon jo :Martial empires
2010. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kösz haver :)

WoW-ot álmomba se próbáltam volna ki.Most töltöm a PW-t.

2010. aug. 21. 19:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Na a PW az való 5 éveseknek...RuneScape!:) Na az igazi MMO!WoW és Aion után ez a legjobb MMO:D
2010. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A runescape az 4 éveseknek való XD

Béna grafika,elig 0 stratégia.

A runescpe szlogenje:

"figyelem,helyenként MMO-t tartalmazhat"

2010. aug. 21. 19:17
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A WoW 5 éveseknek való? pff király hogy itt olyanok pofáznak akiknek fogalmuk nincs semmiről. A Runescapen meg a Metin 2-n játszanak többnyire taknyok. Ha nagyon elzárkózol a WoW-tól (pedig egy nagyon jó játék, csak az iq-nak közelebb kell hozzá lennie a 3hoz mint a 0hoz) akkor a Jade Dinasty vagy Lineage 2(nekem ezek nem jöttek be)
2010. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Jah mellesleg a Blizzard(a wow készítője) az ilyen noname sz@r Perfect word meg mittoménmiket megvenné kilóra.
2010. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aion, Guild Wars, Silkroad, Cabal Online, Tera Online, Lineage 2
2010. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De béna kérdező: a grafika semmit sem ér!Ha az élmény óriási!A te agyad annyi mint a RuneScape grafikája kb ha így mondod...Próbáld ki a demót(ingyen) és nem fogod megbánni.Állítsd HD grafikára(ha gyenge a géped, max bef*s a vinyód aztán javíttathatod)és majd csukd be a szád... A WoW-on meg általában 15-20 kor között játszanak.Úgyhogy ne beszélj hülyeségeket.
2010. aug. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A RunesCape-nél bénább játékot én még életemben neml láttam de ízlések és pofonok.Most nézek videót azokról a játékokról amiket az értelmes emberek írtak.

Köszönöm!

2010. aug. 22. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!