Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident evil 4 játékba...

Viktor97 kérdése:

Resident evil 4 játékba aslivel megyek és mindig ugyan ott lefagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nagyjából sejtem mi a gond. Én ötször vittem végig, de ebből egyszer előfordult az, hogy Ashley-nek nem volt jó az inventoryja és kifagyott. Viszont végig lehet vinni anélkül, hogy megnyitnád az inventoryt szóval próbáld úgy.
2010. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit csináljak pontosan?
2010. aug. 18. 12:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyszer volt úgy hogy asli helyet leonal mentem de ott nem találom a kirakós részét ere gondolsz?
2010. aug. 18. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első kommentelő hülyeséget mond!Az invetory ígyis úgyis megnyílik amikor behelyezed a puzzle darabot a végénél!Nekem is mindig ott fagyott le mert volt rajta magyarosítás és az bekavart mert elbas*tak valamit rajta.Újra le kellett töltenem mert az uninstall is hibás volt...próbáld letölteni máshonnan ha semmi nem sikerül és soha ne instalálj magyarosítást!
2010. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösz
2010. aug. 18. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, első voltam, már én is rájöttem, mert nekem is rajta van a gépen és betöltöttem egy mentést. Valóban a magyarítás kavar be. De egyébként nem mondtam hülyeséget, ha nem volna végén az a rész akkor meg lehetne csinálni. :D És ha már a hülyeségnél járunk az nem "magyarosítás" hanem magyarítás. :D
2010. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"De egyébként nem mondtam hülyeséget, ha nem volna a végén az a rész akkor meg lehetne csinálni. :D"


De csak hülyeséget mondtál mivel a végénél BE KELL lépni ígyis úgyis az invetoryba.Milyen szánalmas,még akkor sem ismered el hogy nincs igazad amikor te is tudod TÉVEDTÉL azaz hülységet írtál


És még ráadásul vissza is vágtál ezzel a szánalmas magyarosítás - magyarítás dologgal...A magyarok 99%-a a magyarosítás szót használja.Te vagy az első aki használja előttem ezt a szót,de garantálom neked hogy mindenki pofán röhögne ha így mondanád nekik hogy "magyarítás"


Nem hogy befognád a szádat ha nincs igazad,ne égesd magad feleslegesen

2010. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DaemonX válasza:
Köszi, nekem is ugyanez volt a problémám. Ez aztán egy elcseszett magyarítás. Egyrészt iszonyatosan körülményes feltelepíteni, másfelől a videók magyarításához a program egy folyamatosan megnyíló, majd bezáródó parancssort indít el, és lehetetlenné teszi a gép használatát, csak az újraindítás, vagy a kijelentkezés segít. Emellett még tönkre is vágta a játékot és a fordítás tele volt elírásokkal, illetve egyéb hibákkal.
2018. máj. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!