Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes még GTA Online-nal...

Érdemes még GTA Online-nal játszani, vagy már ellepték a csalók?

Figyelt kérdés
Már kér éve nem játszottam vele, akkor is elég bosszantó volt a csalók jelenléte a szervereken: ez mostanra javult, vagy még nehezebb játszani tőlük?

2021. febr. 27. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem PC-n játszok vele, de úgy tudom nem lett jobb a helyzet.
2021. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kár érte, volt egy időszak (2015 körül kezdtem el játszani vele online) amikor még frissek voltak a Heist-es küldetések és még úgy-ahogy ért valamit ha becsületes úton játszott meg szerzett pénzt az ember


Amikor abbahagytam akkor már csakis Shark kártyákkal vagy csalással lehetett megvenni dolgokat: szerettem volna feltenni az 5-öt a sztori miatt (meg akkor már egy kis online is), de szerintem kitépném a hajamat meg csak keserűséget okozna hogy ilyen vége lett 😄


Barátaim közül meg senki nem játszik vele

2021. febr. 28. 04:22
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Ilyen szempontból jobb a konzol (mármint PS4 / Xbox One, az előtte lévő generáción ott is tele van csalókkal), ott még nem találkoztam csalókkal.


Amúgy a december jött Cayo Perico rablással nagyon jól lehet keresni. Ha rutinos vagy egy kicsit több, mint egy óra alatt megcsinálod, és fő célponttól függően 1.5-1.8 milliót elhozol, ha az elite challenge is megvan, ami nagyon könnyű, ha egy kicsit belejössz. És legálisan, nem van buggal vagy ilyesmi. Én 1,5 hónap alatt többet kerestem, mint az azt megelőző 7 évben, pedig előtte is sokat toltam :D

2021. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és tudod egyedül is tolni, én is nagyrészt úgy nyomtam, meg privát szerveren is engedi csinálni a prepeket, szóval a csalók miatt sem kell aggódnod.
2021. febr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
AZ elite challenget nem lehet megcsinálni egyedül, mert full táska kell hozzá, azt meg nem tudsz ha nincs másik ember mert nem tudod kinyitni a mellékhelyiségeket. Ha meg azokkal foglalkoztok akkor vagy az időből futtok ki vagy lebuktok.
2021. márc. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne. Sőt még egyszerűbb is, mert legalább nem kell aggódni, hogy a másik beriasztja az őröket, nem mintha muszáj lenne lopakodni, de ha darálnak lehetetlen megtölteni a táskát.


Kint is van egy csomó helyen elrejtve cucc, leginkább a kokaint érdemes elhozni vagy a füvet. Én már csak a kokóra megyek. De bárhol is legyen a cucc, megszokott lenni az elite challenge, még ha reptérre kell kimenni, akkor is megvan 12 perc alatt, az elite-hez meg 15 perc kell.


Ha Main Dock környékén van a cucc, akkor megtöltöd a táskád, kimész a kikötő bejáratához és az egyik hajóból kilövöd az embert. Amúgyis mászkálnak ott hajóval sima NPC-k, de egy őr fixen köröz ott.


Ha a másik kikötőben van, akkor felszeded a cuccot és elkötsz egy hajót az egyik stég mellől.


Ha a reptéren van, akkor pedig a hangár mögötti parthoz mész és ha szerencséd van jön egy hajó, ha pedig nincs, akkor kiúszol a Kosatkához.


Bejutáshoz pedig szerintem a legegyszerűbb a Kosatkát választani.

2021. márc. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menekülni pedig lehet bátran motorral, a compound bejarátánál a sorompónál mindig van egy. A Kosatkás bejutás azért is jó, mert a búvárruha miatt a kamerákkal sem kell foglalkoznod, nyugodtan belemehetsz a látóterébe, ha nem szarakodsz ott sokat, meg nem ölsz meg senkit a látósugarában, akkor nem riaszt be.
2021. márc. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!