Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnak nekem segíteni ilyen...

Tudnak nekem segíteni ilyen dolgokban?

Figyelt kérdés

a szülinapi bulimra kéne...

vicces feladványok feladatok..

ilyesmi kérlek segítsetek köszi(L)


Tudnátok nekem olyan ötleteket adni ami "vicces feladatok 11 éveseknek"?


2010. aug. 17. 21:33
 1/4 anonim válasza:

szívószállal zabpelyhet pakolni egyik tálból a másikba időre


van olyan kirakód, ami nagy darabokból áll és csak pár darabos? ... szóval nem valami bonyolult, időigényes kirakó ... mert azt is lehet velük időre játszatni ... ott állsz stopperrel, a többiek drukkolnak, tisztára mint egy "olimpia" :)

2010. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a zabpelyhes dolog tetszik! :) Mi a kirakóst úgy oldottuk meg anno, h posztereket ugyanannyi, nagyobb darabra vágtam szét, és azt kellett összerakni.

Lehet olyat is, h földre tett (pl. sörös)üvegbe kell belecélozni egy tollat a gyerekek derekára kötött madzaggal. A madzag hátul lóg, mit egy farkinca.

Vagy ki tudja hamarabb kipukkasztani fújással a lufit. Vagy ki issza meg hamarabb szívószállal a (szénsavas)üdítőt. Esetleg Twister. (Akár Te is tudsz készíteni úgy, h egy lepedőre nagy pöttyöket rajzolsz.)

Javaslom, h legyen vagy 4 csapat, és minden csapattagra jusson feladat. A győztes csapat kapjon valami jutalmat. Pl. az üvegezős tollak lehetnek valami különlegesek, mondjuk mesefigurások, amit a végén a nyertesek megkaphatnak. De te is készíthetsz aranyérmeket szalag és kartonlapból. Lehet papírírószerben arany kartont is kapni, de ha nincs, arany filccel is beszínezheted. Írhatsz rá egy 1-est is. Fúrsz rá egy kis lyukat ollóval, átfűzöd a szalagot, és már kész is. A nyereménynél fontos, h ne legyen drága dolog, mert a vesztesek megsértődhetnek!

Jó szórakozást!

2010. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösszönöm nektek nagyon sokat segíttettetek am van saját twisterünk meg ilyesmi köszönöm a s egítségeiteket...(ha tegeződhetünk)köszönöm(L)
2010. aug. 18. 16:26
 4/4 A kérdező kommentje:
HA még tudnak-tudtuk bárki akkor lécci segtsetek!!!
2010. aug. 18. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!