Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen single player game-ek...

Milyen single player game-ek vannak pc-re, amik le tudnak kötni, akár órákig?

Figyelt kérdés
Nem találok semmi jót, L4D 1, 2-őt már meguntam, viszont szívesen maradnék a zombiölős kategóriában. Azt, hogy kipróbáltam a Resident Evil 5-öt én személy szerint időpocsékolásnak veszem. A Dead Island, pedig szerintem nem lett olyan jó. Amúgy ezen kívül akármilyen hasonlóan para játékot szívesen játszanék, de ezen kívül van akármilyen játék, ami szerintetek nagyobb nyomot hagy bennem, mint a Super Mario, osszátok meg! :)
2011. okt. 8. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Crysis 1 és 2

Nagyon jó grafika,nem túl ijesztő ürlények,nem nagy gépigény,autóvezetés,stb.

Szerintem nagyon jó játékok próbáld ki

2011. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Félreértesz, az jó, ha nagyon ijesztő!! (Y) :D

Amúgy a Crysist ismerem.

2011. okt. 8. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Dead Space 1-2 nagyon adják :D, mondjuk a közepe vége fele már nem annyira parás, de az eleje ááá nagyon üt :D
2011. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Silent hill
2011. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dead Space 1-2 , FEAR1
2011. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jumper15 ***** válasza:

Super Mario

órákig képes vagyok vele játszani, és sokszor nagyon ijesztő tud lenni :S 8/F

2011. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hülyegyerek, olvasd el azt, amit a leírásba írtam.-.-" Szerinted a Super Mario nagyobb nyomot hagy bennem, mint a Super Mario??? Gondolkozz, majd utána oszd meg a f4szságaidat!! Vagy, ha a gondolkozás nem megy, (sejtem, hogy ez így van) ugorj a környék legmagasabb pontjáról! Remélem megúszod fájdalom nélkül.
2011. okt. 10. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:

"Super Mario nagyobb nyomot hagy bennem, mint a Super Mario"


Ezt csak én nem értem? :O

2011. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Arra próbáltam célozni, hogy a leírásba azt írtam, hogy osszatok meg minden játékot, ami nagyobb nyomot hagy bennem, mint a Super Mario, az a pööcs meg idekommentelte a Super Mario-t... Aki trollkodni akar az menjen a szerelem kérdéskörbe, ne azokra zúdítsa a f@szságait, akik normálisan kérdeznek egy értelmes kérdést...
2011. okt. 28. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!