Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Honfoglaló n. játék miért...

PegasitterAnime kérdése:

A Honfoglaló n. játék miért váltott pay to win rendszerben?

Figyelt kérdés
Régen a honfoglaló jobb volt most pedig átváltozott valami pay to wines(pénzéhes) meg kérdés segítő cuccok meg város építős cucc-vá

2021. febr. 14. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos ez lett. Elcseszték. Jó játék volt, élt egy jó 10-15 évet. A mai világ játékai nem a "ki mit tud?"-ra meg a "tudod-e ezt?"-re épülnek, hanem mindenki a pénzre hajt a Pay2Win dologgal. Már a Play-en is leértékeltél 2.1-re...
2021. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

*leértékelték

(hülye billentyűzet)

2021. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Jó kérdés. Egyébként nem értem, ha ilyet is akartak, akkor miért nem fejlesztették úgy, hogy mellette a régi, hagyományos, böngészős játékot megőrzik.
2021. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
#3: Mert akkor senki sem játszana az újjal.
2021. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
"cucc-vá" 😵
2021. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4. Szerintem így is veszítenek játékosokat. Én sem játszok már vele azóta, gondolom nem vagyok egyedül.
2021. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb 10 éve /évig játszottam, de ez most valami katasztrófa. Nem olyan változás, amit idővel meg fog szokni az ember sőt akár meg is szeret ez egyszerűen el lett szúrva.

Nem kicsit,nagyon!

RIP.

2021. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Próbáld ki ezt:

[link]

2021. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Azért az sem teljesen úgy van, hogy kötelező volt lelőni a régit.

A régi telefonos-tabletes alkalmazást meg lehetett volna tartani.

Megcsináltatták volna a régit például a Microsoft Store-ba.

Ha mindenhogyan újat akartak csinálni, azt lehetett volna jobbra – de rosszabbra – is megcsinálni.

És ezt az újat sem csak emulátorral lehetne számítógépen játszani — Microsoft Store-ból, vagy a weboldalukról letöltve, vagy akármi.

De mindegy, ez van.

2021. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!