Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is nagyon szar...

Szerintetek is nagyon szar lett a honfoglaló?

Figyelt kérdés
Valaki tudja hogy miért lett ilyen? Miért kellett megváltoztatni?

2021. jan. 25. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért lett ilyen, mert az alkotók szerint ebből több pénzük lesz. Nem volt kötelező megváltoztatni.
2021. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé
2021. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnézed a youtube csatornájukat, pár videóban el is mondták hogy leszarják egyesek mit mondanak, úgy is az lesz amit az üzemeltetők akarnak.

Nyilván nem ilyen formában, de a lényege ez volt az egésznek.


Másrészt mint mindennek itt is a pénz volt az oka a folyamatos (tönkretételnek) változtatásoknak.

2021. jan. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát
2021. jan. 28. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az előző változtatás sem tetszett első látásra, de 1-2 játék után rájöttem, h az sokkal jobb, minden héten játszottam, ezzel szerintem havonta se fogok, max annyit, h nézzem, h változik-e valamerre, vagy tényleg leszarják a felhasználókat...
2021. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik az új, különösen azért, mert még emulátorral sem tudtam futtatni, így maradt volna telefonon, de azon meg nem szeretek. Ettől függetlenül december végén az átköltözés után játszottam pár meccset, de azóta egyáltalán nem. Nagyon sajnálom, mert a mostani megújulás előtt több, mint 10 éven keresztül rendszeresen játszottam vele, volt, hogy napi szinten több meccset is.
2021. febr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki ezt:

[link]

2021. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért az sem teljesen úgy van, hogy kötelező volt lelőni a régit.

A régi telefonos-tabletes alkalmazást meg lehetett volna tartani.

Megcsináltatták volna a régit például a Microsoft Store-ba.

Ha mindenhogyan újat akartak csinálni, azt lehetett volna jobbra – de rosszabbra – is megcsinálni.

És ezt az újat sem csak emulátorral lehetne számítógépen játszani — Microsoft Store-ból, vagy a weboldalukról letöltve, vagy akármi.

De mindegy, ez van.

2021. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!