Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én tapasztaltam, hogy a...

Csak én tapasztaltam, hogy a WoW-osok nagyon bunkók? Kezdő vagyok a játékban és kiröhögnek meg beszólnak.

Figyelt kérdés
Most is voltam egy battlegroundon és be is szóltak, hogy mit akarik itt ezzel a szar felszereléssel, meg hogy nincs még PvP gear-em

2020. dec. 26. 00:36
 1/10 anonim válasza:
100%
Nekem össz-vissz van vagy 10 órám a játékban, azt kb. 1 éve toltam le, akkor volt egy player, aki rengeteg dologban segített és elmagyarázta a dolgokat, amiket nem értettem, végül rájöttem, hogy az a játék nem nekem való, de így a playerekkel csak pozitív tapasztalatom van, bár lehet, hogy én fogtam ki egyet, amelyik pont jó fej volt, nem tudom.
2020. dec. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pvp-be mindig is volt wow-ban mind tört mind eredeti szerón
2020. dec. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom tört szerver, és abból is magyar... már csak a PvP felszerelésből kiindúlva, mivel ugyan az most is szerezhető SL-ben, de már nincs igazi differencia a PvE és PvP gear között.


Visszatérve a fő gondja, vannak ilyen emberek, nem kell velük foglalkozni, az viszont sajnos érezhető, hogy a magyarok között sokkal több van, Ragnán pl hun csatin fenn se vagyok, de néha még a general chatet is spammelik, meg ömlesztik a hülyeségeket, ahogy a raid channeleken szintúgy...

2020. dec. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb minden játékban ahol pvp van vannak toxic emberek, lol, csgo, vagy mondhatnám tényleg szó szerint akármelyik játékot. Ez egy általános tendencia.
2020. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez minden játéknál benne van hogy a csapat egy része ilyen sikítós agyhúgykő
2020. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Minek általánosítani, csak mert egyetlen ember beszólt?


Minek felvenni, ha beszól? Szar a geared és kész, azért jöttél, hogy jobb legyen.


Egyébként ajánlom neked az érzést, amikor már sokadik BG-t bukod (és nem azért mert szar vagy, hanem a fele csapat geareletlen kezdő, kénytelen vagy hátrányból játszani, megteszel mindent és mégis kikapsz), és végre behív BG-re és végignézed a társakat és megint csak zöld semmirevaló gearben van több mint a csapat fele.

2020. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem egy ember szólt csak be.. De hogy szerezzek akkor jobb geart ha nem BG-zhetek, mert lehúzom a többieket? Lesz elég honor, abból tudok venni lila geart
2020. dec. 26. 19:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen cuccba vagy most, de Timeless Isle-ből ki tudsz farmolni majdnem 500gs-nyi epic geart. Ami még mindig nem valami fú de fasza pvp-re, de gy fokkal beljebb vagy vele, mint a fejlődésből összeszedett kék zöld cuccokkal.
2020. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megnézem

És a PvP geart hogy érdemes összeszedni? Van annyi honor, amiből tudnék venni egy sisakot vagy vállast vagy ilyesmit. Megvegyem először valamelyik olcsóbb páncélt vagy gyűjtsek tovább egy kétkezes kardra?

2020. dec. 26. 19:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége, előbb utóbb úgy is ki kell szedni a drágábbakat is.
2020. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!