Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi olyan jó a wowban hogy...

Mi olyan jó a wowban hogy több ezren játszák és még szánalmas is?

Figyelt kérdés
Szerintem elég szánalmas játék, de még is több ezren játszák egyfolytában, én is szeretek neten játszani, és lehet annak sincs több értelme, de ez hogy valami baszással szaladgálsz mi a jó benne?...
2010. aug. 12. 14:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

és akkor kérdezhetem:mi olyan jó pl a cod-ban, a gta-ban, az autóversenyzős játékokban? unaloműzésképpen játszunk és kész. nekem is van 80-as karim (csak 1), nemsokára megyek instázni, mert meleg van, itthon fekszek, nincs mit tenni, akár egésznap eljátszok. az persze tényleg gáz, ha valaki azért nem megy a barátaival valahova, vagy sulira se tanul, mert játszik (nem csak wowra gondolok). ha különbséget tud tenni a virtuális és a valós élet között, akkor had játszon mindenki azzal, amivel szeretne.

amúgy nem több ezren, hanem több millióan játszanak a wowwal:D (11 m. csak eredetin)

2010. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

most az a baj, hogy valaki ezzel játszik?

biztos jó és izgalmas életed lehet ha ilyeneken gondolkozol és ezen kiakadsz...

2010. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ja üzenem akik írták, "hogy kipróbáltam, meg láttam a haveromat ahogyan játszik, de nem fogott meg"

Hogy ez elsőre nem fog meg, hanem ahogyan elkezdesz játszani, úgy van felépítve a játék, hogy nehéz abba hagyni, mert új küldi, szintlépés, új varázslatok, új ruhák stb..

Addig ne beszélj, amig nem játszottál vele rendesen, és nem vitted fel legalább 10. szintig..;)

a 17/L

2010. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
tiszta hülyeség !van e gy emberke az mindig wowozik azt behülyül (KOCKA)éjjel nappaá azt nyomja
2010. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!