Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi olyan jó a wowban hogy...

Mi olyan jó a wowban hogy több ezren játszák és még szánalmas is?

Figyelt kérdés
Szerintem elég szánalmas játék, de még is több ezren játszák egyfolytában, én is szeretek neten játszani, és lehet annak sincs több értelme, de ez hogy valami baszással szaladgálsz mi a jó benne?...
2010. aug. 12. 14:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy mi a véleményed a játékról, és azokról akik szinte nonstop játszák
2010. aug. 12. 14:35
 2/14 anonim ***** válasza:
sztem nem az a lényeg mivel játszik az ember, hanem, hogy mennyit. van akik az ilyen "emberfuttatós" játékokat szeretik, vannak akik inkább autóversenyeznek, szerintem nincs ezzel baj.
2010. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egyébként ez egyedi eset, én középiskolában játszottam, akkor nekem is volt, hogy néha egész nap azt toltam, de utána viszont uccsó busszal mindig mentem bulizni/randizni:) mondjuk kétlem, hogy sokan csinálják ezt
2010. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy 73-as karim:D:D

De csak ez volt a lényeg a "70"

Mindig is felakartam vinni egyet a maxra..(időközben ez 80-an lett, de arra már nincs erőm:D)

De az, hogy valaki a hatodik karijába kezd, abba tényleg nem tudom mi a jó, azzal tölteni az időt és szenvedni vele...

Ja és körülbelül 1 év alatt vittem fel, szóval nem vagyok kocka. Az igazi kockáknak egy hónap! alatt megvan..

17/L (fél éve lett 70-es)

2010. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 1Roberto1 válasza:
Egyébként Kinek mi tetszik én is játszottam a wowal 1 hetet privaton azt meguntam szoval . : )
2010. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

valószinűleg azért játszák több millióan mert nagyon jó játék.


jó karakterek vannak benne. jó benne a pvp, pve.


én pl leginkább azért játszottam mert tetszett a pvp meg az aréna és bg-k és nagyon jól ment. ezen kivül az is tetszett amikor kb 40 emberrel kellett menni ilyen instákba leverni a dögöket és akkor dobtak epix. vagy amikor kinti dögöket kellett ölni és előbb megérkeztünk mint a másik oldal akkor nagy pvp-k voltak, vagy betámadtak miközbe öltük a dögöt és akkor azt is ölni kellet meg a másik oldal embereit is.


hát lényegében ennyi kb.

2010. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 BeerHunter válasza:

Én személy szerint nem tudom, mert csak 1-2-szer láttam játszani haveromat. Engem pl. nem fogott meg. Én a COD-dal játszottam marha sokat, az ok egyszerű volt: az egyik legjobb akartam lenni. Amikor a koliban és a suliban már mindenkit akkor vertünk szét, amikor akartunk már nem játszottam annyit. Manapság már nagyon ritkán játszom.

Egyébként a wownak az lehet a titka, hogy a virtuális világban sokkal többre viheted, mint az igaziban(?) talán. Vagy nem tudom.

2010. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

a wow speciel engem sem fogott meg, de van 1-2 hasonló játék, ugyanebben a műfajban. azokat szeretem. én ebben valahogy több kihívást látok, mint pl valami autóversenyzős izében..

Akik meg szinte nonstop játsszák.. hát tegyék, ha épp nincs fontosabb dolgom, én is tudok napi 23 órát játszani, de arra azért mindenképp szakítok időt, hogy rendben tartsam a lakást és tisztálkodjak. akinek ez sem megy, na az már gáz...

19L

2010. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az exem játszott vele nonstop. Legyőzte a "LÍCSKINGET" OMG. De azóta felhagyott vele. Azt hiszem Dead Space-t tolatja. Aki el akar vonulni, úgyis megteszi, nemm indegy milyen játékkal...
2010. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha meg valakinek van rá ideje és ez kötile, miért ne tehetné? Engem mondjuk nagyon zavart, most már nem érdekel...Előző voltam.
2010. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!