Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Subnautica: Below Zero...

A Subnautica: Below Zero mikor lesz teljesen befejezve, jelenleg milyen?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve, hogy megjelent, de még mindig korai hozzáférésben van. A sztori már teljes és van benne magyar nyelv? Mert ezen múlik, hogy most megveszem- e.

2020. nov. 19. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljes de van benne magyar nyelv. Az új tartalmak mindegyike még nincs lefordítva, kb 70-80% magyarnak mondanám. A story-t még csiszolják és bővítik, de ez csak jó. Legalább dolgoznak rajta, folyamatosan javítják a hibákat. Hogy mikorra fogja elérni a "Befejezett" állapotot nem tudom, de már most megéri az árát. Ha nagyon spórolni akarsz akkor max várd meg míg jön a téli akció, de szerintem a teljes árát is megéri. Ha más nem az első részt játszd addig. Az teljes és magyar is 100%-ban már.
2020. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Igen, az első részét már háromszor kijátszottam, nagyon tetszett.
2020. nov. 19. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Én úgy tudom steam autumn sale lesz vasárnap, azt várd meg mindenképp.
2020. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

Én Epic storeban vettem meg kuponnal. A játék régi ára 16,79€ volt, amit 5800 Forintban váltott át az Epic, ebből jött le 3000 Forint a kuponnal, és most lett egy eredeti játékom 2800 Ft-ért (kb. 7,9€). Most már 30€ mindenhol.


Hétvégén kezdtem, egyenlőre kicsit vegyesek az érzéseim, pl. nincs küklopsz tengeralattjáró, de van hó és fagyhalál. Nincsenek hajóroncsok.

2021. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!