Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kiknek ajánlott a Death...

Kiknek ajánlott a Death Stranding, miről szól spoilermentesen, milyen játék?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 22:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Néztem videótesztet de abból nekem nem jött le miről is szól ez?

Van benne fejlődés, lehet lőni benne, jól néz ki, jó a sztori, van new game plusz, izgalmas adrenalindús???


Ezuek érdekelnének elsősorban...

2020. nov. 14. 22:36
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Előrebocsájtom, nekem Metal Gear rajongóként (közös a rendezőjük, Hideo Kojima) hatalmas csalódás volt, de mások odáig vannak érte.

A jövőben járunk, ahol egy természetfeletti katasztrófa miatt a civilizáció romba dőlt, életveszélyes akár csak kimozdulni is az erődített bunkerekből. Csak néhány különleges személy alkalmas arra, hogy életben maradjon odakint, ők egyfajta postások, akik a létfontosságú felszereléseket szállítják az embereknek. Egy ilyen futárt fogsz alakítani.

A fejlődés leginkább a technikai eszközökre vonatkozik, amik segítségével több árut tudsz fuvarozni, terepakadályokat tudsz leküzdeni, stb. Ezek kezdetben kötelek és létrák, később komplett autóutakat és drótkötélpályákat építhetsz ki, amikkel percek alatt megteheted azt az utat, ami a játék elején még egy óra volt.

Lőni lehet benne, csak nem érdemes, mert a hullák felrobbannak, és téged is megölnek. A legjobb elkerülni a harcokat.

Baromi jól néz ki.

A sztori egy irgalmatlan nagy zagyvaság, amit a saját bevallása szerint még maga az írója sem ért igazán (!). Öregítő eső, a túlvilágról visszatérő holt lelkek, az őket megérezni képes csecsemő, akit egy inkubátorban hordozol a melleden, stb.

Nincs New Game+.

Elképesztően dögunalmas, a játékmenet 90%-a abból áll, hogy futsz keresztül árkon-bokron, és próbálod nem elejteni a csomagokat.

Adrenalindús? Nem. Nagyon nem.

Dunkey videója nagyon jól összefoglalja az én véleményemet is:

https://www.youtube.com/watch?v=ukqZ5VOoK5s

2020. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a részletes leírást, ez nem az én játékom sajnos, de köszi mindenképpen.
2020. nov. 16. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Gls futár szimulátor
2020. nov. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!