Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen videójátékokkal szoktat...

Milyen videójátékokkal szoktatok mostanában játszani?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 16:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok ismét.


Igen, én is ezt gondoltam. Ha megy a 4 akkor a 3nak is kéne de nem. xD


Mint írtam sajnos a vga-m nem támogatott a 3. résznél és ezt minden indításnál szépen ki is írta nekem. :( 1 játék miatt pedig nem cserélek vga-t, legyen az a játék bármennyire is jó vagy kedvemre való. A 4. részből én már csak a vérfarkasokat várom, amint azok meglesznek hivatalosan is(nem mod által), onnantól már jobb lesz a szemembern a 4. rész mint a 3.


Illetve ha azt is nézzük hogy a 3. részhez több kiegészítő van mint a 4-hez akkor nem csoda hogy akad. Mármint mivel a Sims 3-ban nincsenek töltő képernyők így mindent egyszerre kell kezeljen. Ergo idővel egyre több erőforrás kell ott, míg végül... Pedig a 3-ba sok dolgot szerettem ami nincs benne a 4-ben(legalábbis még?). De mind1 is, ez van. :S

2020. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 eredeti volt a jatek? Ilyen letoltott bógli verzioknal nem csoda ha ilyeneket irkap
2020. nov. 1. 20:07
 13/15 anonim ***** válasza:
CS:GO, de azt is csak akkor ha van időm, mivel ugye suli, barátnő:)
2020. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#1-es ismét.


Igen eredeti volt. De ha 1x vga-m nem támogatott akkor effektíve mindegy. Itt döntöttem el hogy feladom a 3. részt. Sajnos a Sims 3ra kiadott pénz már nem térül meg, de tanultam az esetből.

2020. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Xbox 360 on CS:GO & GTA 4
2020. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!