Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Liberty és a Vice City...

A Liberty és a Vice City Stories kinek van meg?

Figyelt kérdés
Mióta van meg és mennyit játszottatok vele? Mi a véleményetek róluk, hogy tetszett?

2020. okt. 31. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A PSP-men fent volt mindkettő. Egyszer játszottam ki mind a kettőt, kb annyit is érnek. Nekem nagy GTA fan-ként kicsit csalódás volt mindkettő, főleg hogy a VCS-felé hatalmas várakozásaim voltak. De érződik ezeken a játékokon hogy nincs beléjük annyi energia fektetve mint a PC platformra is kiadott részekbe.
2020. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anno én is PSP-n toltam őket.
2020. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem PS2-re vannak meg, és nagy kedvenceim még ma is. Bár igaz voltak olyan elemek amik hiányoztak az előző részekből meg kicsit lebutítottak dolgokat, de annak ellenére szerethetőek számomra. Itt igazából ilyen kisebb újítások voltak. De érdemes pont ezért kipróbálni őket, mert nem is sokan ismerik ezeket a mellékrészeket. Megállják szerintem a helyüket a 3D érában.
2020. nov. 2. 15:53
 4/6 anonim válasza:
100%
Én pont az összes GTA val játszottam már ezen a kettőn kívül xd
2021. febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az LCS A telefonomon.
2021. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
A LCS PC modja az összes küldetéssel már elérhető pc-re, így nem kell emulátorral és kontrollerrel b.szakodni. GTA:RE Liberty City Stories néven van fent. Remélem utána a VCS-t is megcsinálják a modderek ha a rockszar nem képes rá. Az elb.szott definitive edition mellé igazán odadobhatták volna őket.
2021. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!