Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul el egy játék. Mit...

Nem indul el egy játék. Mit próbálhatnék még ki?

Figyelt kérdés

- Újraindítottam a gépet

- Frissítettem a drivereket

- Újratelepítettem a játékot

- Úgy is próbáltam, hogy bezártam minden egyebet

De mindez hatástalan. Amikor rákattintok semmi nem történik. Összehasonlítottam a játék gépigényét és a gépem tulajdonságait, és egy dolog kivételével (ami ha jól emlékszem a grafikai kártya) minden más megfelel. Lehetséges, hogy egy alkatrész miatt már egyáltalán nem működik?



2020. szept. 17. 16:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként erről a játékról van szó, ha ez számít valamit: Remnant From the Ashes Subject 2923
2020. szept. 17. 16:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kalóz torrentes akkor azért nem indul.
2020. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az, de miért?
2020. szept. 17. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért...miért?

Egy játékot szoftverfejlesztő mérnökök készítenek akár éveken keresztül, hogy lehetőleg minden hardverrel kompatibilis legyen.

Aztán jön egy kalóz csapat aki belemókol a programkódba hogy saját készítésű törésükkel fusson a játék.

Ha valami szarul sül el, akkor technikai támogatás hiányában senki nem fogja megoldani hogy a TE gépeden a TE hardvereiddel is működjön a játék.

Tudod mikor pénzért veszel egy játékot akkor azzal technikai támogatást is veszel.

2020. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még esetleg megpróbálhatsz egy másik cracket.Egyébként igen.Ha egy alkatrész (ahogy írtad a videó kártya) nem megfelelő,akkor az bőven elég lehet ahhoz,hogy ne fusson normálisan a program.
2020. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Laptopól van szó? Ha igen, akkor leírnád a típusát? Egyébként 99%, hogy a videokártya az oka, ha a telepítést jól csináltad. A mai átlagos laptopoknál az i5-ös proci és a 8 GB ram szinte alap, a videokártya viszont gyenge a mai játékokhoz. A GTX 970-es kártya pedig nem annyira gyenge(nekem is az van), és kétlem (ne vedd sértésnek!), hogy ahhoz hasonló lenne a gépedben.


Egyébként semmi jelentősége, hogy egy játék tört-e vagy sem. Kicsivel macerásabb a telepítés, annyi. Sőt, jártam már úgy, hogy hiába volt meg Steam-en egy játék eredetiben, fel kellett raknom hozzá a crackelt update-et, mert nem tudtam kitenni fullscreen-be. Szóval ennyit a "szoftverfejlesztő mérnökökről"... 😑

2020. szept. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!