Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lett az Among Us játék...

Hogyan lett az Among Us játék népszerű?

Figyelt kérdés

Én már a játék elstartolásánál játszottam vele viszont mindig amikor megmutadtam a játékot valakinek nyomoréknak szarnak vagy unalmasnak találta a játékot.

Viszont hirtelen egyszer csak akik kb 2 éve azt mondták a játékra hogy szar most játszanak vele ezerrel.

Szinte mindenki aki szokott telefonos játékokkal játszani annak le van töltve a játék.

És a játék szinte nem is tud többet mint 2 évvel ezelött.

Továbbá bár szeretem a játékot mégis nagyon önismétlő (persze ennek ellenére nagyon le tud kötni).

Gyakran a játék kifejezetten unalmassá is válik ugyani a játéknak nincs tétje tehát hiába nyersz egy menetben nem kapsz semmi extrát.

Tehát egy monoton néhol unalmas viszont sok időre lekötő játék hogy lett nyomorékból hírtelen sikeres.


2020. szept. 16. 21:53
A kérdező szavazást indított:
A yutuberek és a celebek miatt
Mert a magyarokhoz csak most jutott el
Ez a véletlen műve
Mert elterjedt a fiatalok körében
49 szavazat
 1/4 toma9999 ***** válasza:
94%
Ez egy végtelenül egyszerű válasz, mégis utálom ezt a helyzetet. Ugyan az történt ami a Tarkov esetében. Mindenki leszarta a játékot, de felkapta pár népszerű streamer és az emberek felugrottak a hype vonatra. Örülök ezeknek a játékoknak a sikerének, de utálom, hogy ez kell egy kicsit más játékkoncepció felkapásához.
2020. szept. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 9gag-es posztok alapján figyeltem fel rá. Amúgy szerintem jópofa.
2020. szept. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Primitív, hogy ez történik. Aki szereti azt a játékot, játsszon vele, készítsen mémeket, de minket, akik pár nappal ezelőttig a létezéséről sem tudtunk, kíméljenek már meg...a különböző szubkultúrák, sportok, játékok mémei sem népszerűek ilyen mértékben.
2020. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is a yutyuberes érvnél vagyok. Sokaknak nincsen az a tudat hogy mi a jó meg mi nem.

Sokan leszarják meg utálták az among ust de amikor pár népszerű celeb videós elkezdett játszani vele akkor azok akik nem gondolkodtak hogy mi az ami az ő állás pontjukat képezi

Ők is elkezdték vele játszani hogy ne lógjanak ki a sorból hogy ne legyenek kivülállok azért mert nem játszanak vele

2020. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!