Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Tales of Pirates játékban...

A Tales of Pirates játékban van egy lv 92-es Crusaderem. Melyik a legjobb set magas szinten?

Figyelt kérdés

Sztetek milyen cuccok a legjobbak ilyen szinten?

A,Corporeal BD____Effekt: 20% esély,h 30 másodpercig hat a stun


B,Kylin___________Effekt: 10% esély,h az ütés 0,5mp-ig stunol + 10%, h ha megütnek, akk felmegy HP-d


C,Death___________Effekt: Ha reggel 6 és este 6 óra között meghalsz, akk nem vesz le expet - olyan mind a Voodo Puppet


D,Cardic Secret___Effekt: nincs


Szerintem a Kylin nem vmi nagy szám, bonusokból a 2 legjobb a Death és a Cardic Secret, de a Corp BD-nek a legjobb az effektje. Viszont nem vagyok biztos benne, ezért kérdezem a pro-kat :D

Előre is köszönöm a válaszaitokat :D


2010. aug. 6. 01:40
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Én már régóta topozok...Elég jártas vagyok ebben a dologban... Szerintem a legjobb a unsfused corp bd set... a kylin nagyon drága...a death is jo de a BD jobb

2010. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

most egyenlőre 60as chestes cipőm/kesztyűm van, Death armorom és 2x BoE-m...gemek nem rosszak. Kylinnel tényleg az a baj h naon drága, de am marha jó. Most akarok venni 85 uns ringet (Darkness s power) és akk meglesz a Death effectem :D aztán a kardokat éne jobbakat szereznem mert azok elég bénák. Am azóta 95 lettem :D még azon gondolkozok, h a 85 uns ringet vegyem meg az effect miatt v 1 DE-t

Am ha az effecteket nem számitjuk akk ez a legjobb set sztem:

Death armor

Cardic Gloves of secrets- olyan ami agit cont és strt ad

Cardic boots of secrets- -||-

85 uns ring és 95 uns ring

neck azt nemtom :D

és kell némi gem

de a Kylin set effectje a legjobb

am a legjobb set a Grandiose set de az csak GM-eknek legális.

Kössz a segitséget :D am az 1ik haveromnak unfused full corp BD setje van és aszondja h nem rossz.

Kell jó hit rate és akk szinte legyőzhetetlen vagy :D

na meg 1 kis szerencse is

Köszi a választ :D

2010. okt. 24. 00:44
 3/4 anonim válasza:
Ha van 85 os ring effected akkro termeszetesen, hogy death armor a nyero, meg meg valami jo kis kesztyu meg cipo amit a fentiekben irtal is... a kylinnel es a BD vel 1 a gond nagyon keves hit ratet ad... a NAGYOK death armor + 85ringet hasznalnak sztem ez lesz jo neked is
2011. máj. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lopix válasza:
2013. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!