Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az gáz ha a velem egykorúak...

Az gáz ha a velem egykorúak közül mindenki új, modern játékokkal játszik (pl.: CS:GO, Fortnite, Apex Legends stb.) én meg csak Half-Lifeozok? :D

Figyelt kérdés
Engem nem zavar, főleg nem szégyenlem, de érdekel más véleménye is.
2020. júl. 30. 00:20
 1/8 anonim válasza:
89%
Ne is zavarjon. A TE döntésed, a Te életed. Ha Neked az tetszik, játssz azzal, most őszintén: kinek mi köze hozzá ?
2020. júl. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy az. Nekem is egy 2013-as jatek a kedvencem.

Az a gáz kategoria aki csak azert jatszik ezekkel a jatekokkal mert epp most divat, de panaszkodik hogy csak a baratai miatt toltotte le ezeket.

Tucatnyi ilyen kerdes van itt is

2020. júl. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Apexet ajánlom, source enginees:3
2020. júl. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az gáz, hogy ezt egyáltalán megkérdezted. :D
2020. júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Hidegen hagy hogy ki mivel játszik.
2020. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem játszok divatjátékokkal. Értéket nem ezekben a játékokban fogsz találni.
2020. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem baj! Én se szoktam a felkapott stratégiai játékokkal (Fortnite, PUBG stb.) játszani. A Minecrafttal se azért játszok, mert felkapott, hanem mert szeretek vele játszani. Ha nem lenne felkapott, az se érdekelne.
2020. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem az összes haverom WARZONE-onzik én APEX LEGENDS-et játszok. Nekik túl komplikált az APEX, nekem túl unalmas a WARZONE. Ezenkívül még FARCRY-t és HITMAN-ban is olykor a trófeákat gyűjtöm amik már elfeledett játékoknak lehet mondani a piacon. De amúgy ahogy az előzők is mondják. Tökre a saját döntése mindenkinek.
2020. aug. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!