Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most mi van a PS3-mal? (lent)

Hasasasa kérdése:

Most mi van a PS3-mal? (lent)

Figyelt kérdés

Szerettem volna venni egy PS3-at meg is lesz egy hét múlva.

A lényeg az, hogy az egyik üzletben a szakértő azt mondta ez a konzol viszi a ps 1-2 játékokat. Bementem a következő üzletbe ott rákérdek és azt válaszolja NEM a PS3 nem viszi a 2 játékokat csak a egyes játékokat. Következő üzletben a PS3 csak a hármas játékokat viszi sem az 1-est sem a 2-est.


Mi az igazság?


egyébként mindkettő a 250 gb-os kisseb fajta konzol.


Az assassin's creed 2 nevű játékkal jó űzlet volt meg venni a gépet?


2010. aug. 3. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

MInd kettő boltba hülyeséget mondtak!


A ps1 játékokat viszi de a ps2 játékokat nem!

Ez addig lesz amíg ki nem fullad a ps2 piac!Utána jön egy frissítés a ps3-ra és fogja vinni a a ps2 játékokat de ps1 játékokat most is viszi!

Amúgy érdemesebb ps2 chippelt gépet venni ha ps2 játékokkal akarsz játszani mert az viszi a másolt játékokat!Ha kijön a ps2-es frissítés ps3-ra akkor csak az eredeti ps2 játékokat fogja csak vinni!De ps1 játékból is csak az eredetit viszi a ps3-om!


Szerintem egy God of War 3-mal jobb üzlet lett volna!

2010. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de már elfogyott mind három üzletben

akartunk rendelni PS3-at GoW 3-al de csak nem tudom hol volt és azt mondták nem biztos, hogy ide elkűldik.


Neten most 13 000 valamennyi forint a God of War 3 originál ára megrendeljem onnan vagy ilyen euronicsban van olcsóbért?

2010. aug. 3. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
2010. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!