Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban a szortírozóban...

Minecraftban a szortírozóban ha megtelik egy láda És a hozzá tartozó tölcsérek akkor elakad?

Figyelt kérdés

Csináltam egyet a közös szerveren,ahogy kell.

Belepakoltunk ahogy kell,12 cuccot válogatott,

Köztük sint is amit a bányákból szereztünk.

Haver kissé rákattant a bányákra igy hamar megtelt

a láda sinnel.Valamiért lementem és látom hogy az egyik

sines elötti ládában van minden cucc.

Meg is néztem mi lehet a baj.

A videóban ugy mutatják hogy egymás mellett vannak és a redstonok

összekapcsolódnak,igy csináltam én is.

Aztán megnéztem és látom hogy a tölcsér alatt kialudt a fákja.

Nem értettem miért ezért ujra csinaltam,és vártam,és ujra kialudt,majd a mellette lévők is sorban.


Mi lehetett a probléma?


2020. júl. 21. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
És a redstone-od milyen hosszú? Mert a por csak 15 blokkig megy, ha hosszabbat akarsz, akkor repeater kell, különben meg fog akadni.
2020. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A szortirozo bármilyen hosszu lehet.

Én egy u alakot csináltam.Oldalt hordokat raktam,középre meg nagy ládákat.A redszton csik az 2 blokkon megy le egyenként,de mivel egymás mellett vannak,igy összekapcsolodtak.A videóba azt mondták ez nem gond.Igen,addig nem gond amig az egyik láda meg nem telik.Mert ha megtelik akkor folyamatosan égeti a port ami belőle vezet ki és mivel a mellette lévő porral össze van kapcsolodva igy begyujtja azt is ezálltal kialszik a fákja és beenged mindent.


A megoldás az volt hogy amelyik ládát tudtam azt külön szedtem a redstonjukat,igy nem kapcsolodnak össze és ha megtelik akkor nem ad jelet a mellette lévőnek.

2020. júl. 21. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!