Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ki a jobb league...

Szerintetek ki a jobb league of legends hős?

Figyelt kérdés

Xayah vagy Caitlyn? (adc-nek)

Morgana vagy Blitzcrank? (Supportnak)



2020. jún. 25. 17:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy lux support megver akkor ott valami baj van.
2020. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Volt baj.
2020. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Caitlyn nyilvánvalóan jobb a 2 közül, legnagyobb range neki van az összes ADC közül, szóval ha jól játszol vele kb bárkit le tudsz tradelni.

Morg Blitz közül mondanom sem kell, hogy Morgana jön ki győztesen, mikor suppoltam és láttam hogy enemy Nautilus Thresh Blitz Leonát pickel, hoztam is a Morgit és easy win volt.

De úgy általában a mostani seasonben én se Blitzet, se Morganát nem vinnék suppnak. Late gameben kb mindkettő useless. Vagy roamolsz velük, és másoknak is adsz pár killt, hogy mihamarabb nyerjetek, vagy kikapsz ha scalel az enemy. Szerintem jobb a safe pickre menni, és ha support vagy akkor egy Soraka, Lulu megteszi. Soraka most b*szott erős, 70% winrattel mentem fel vele szinte diamondba, mindent is ki tud healelni, ha jól játszod kb semmi nem counterel. Lulu meg a shieldjei miatt broken, guardian, locketet is lehet venni rá, még tanky is lesz, aztán ult, gl hogy megöljék a carryt.

ADC-re visszatérve, nálam a Twitch permaban mióta az eszemet tudom. Vágom hogy annyira nem OP, de én ki nem állhatom azt a hőst. Hiába oracle, meg control ward, ha scalel aztán megjelenik a hátad mögött az a retek húgy és ultival darálja a teamet. Draven és Lucian is undorítóak, már earlyben is csúnyán le tudnak hpzni, de még mindig szívesebben játszom ellenük. Jhin meg Ez is jó, de nagyon team comp függőek, 1v1et nem nekik találták ki. Ha a supportod béna, akkor jó eséllyel elmegy velük a lane.

2021. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!