Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg tudnátok mondani, hogy mi...

Meg tudnátok mondani, hogy mi a játék neve? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy pokemonos játék telefonra. Nem a Pokemon Go. Vannak karakterek, és harcolni kell a pokemonokkal. Lehet őket gyűjteni és fejleszteni is. Ha jól emlékszem csak charmandert lehet kezdőpokemonként használni, de az elsők között van még psyduck és caterpie is. Német játék (szerintem). Play áruházból le lehetett tölteni, de később letöröltem. Tudom, hogy a nevében nem szerepel a pokemon szó (amit nem értek, hisz ez a játék lényége).

#játék #Pokémon #pokemonos játék
2020. jún. 10. 19:56
 1/1 Krisipoke ***** válasza:
79%

A nevében azért nincs a Pokémon, mert ez az elhangzottak alapján nem egy eredeti Pokémonos játék, csak egy bootleg/rajongói valami, és ha nem rakják bele a nevébe, nehezebben buknak le, és talán kisebb a az anyagi kockázat, ha mégis. :)

Viszont elsőre akár hasonlónak hangzik, mint egy rendes, fő szériás Pokémon játék. Sőt, első hangzásra gondolom a régebbi részek alapján készült. Érdemes ránézni mondjuk a Game Boy Advance-es Pokémon FireRed/LeafGreenre például, ami az első Pokémon játék remake-je, és ezt a GBA grafikai stílust sok ilyen fan játék is használja, lehet, hogy ez is ilyesmi volt.

2020. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!