Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani jó játékokat...

Tudtok mondani jó játékokat ps4-re?

Figyelt kérdés
Már sok játékot kivittem,de biztos vannak még jó játékok csak nem jutnak eszembe.Légyszi írjatok jó történettel rendelkező játékokat,vagy igazából bármilyet.Az until down-t akartam megvenni,de nincs hozzá magyar felirat,illetve a hidden agenda-t,viszont az meg nagyon rövid.Rocket leauge,detroit,spiderman,god of war,far cry 5,ilyen játékokat szeretek.Gondoltam hogy megveszem az Ac originst,viszont ha nem lenne jó,akkor nagyot csalódnák benne,ezért nem merem megvenni.A válaszokat előre is köszönöm :)

2020. ápr. 14. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Until Dawn nagyon jó pedig :) Amit én nagyon szerettem az a HellBlade, beyond two souls, és a Detroit :)
2020. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne az originst vedd meg, hanem az odesseyt. Sokkal jobb.
2020. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 prebekaa válasza:
100%
Az Until Dawn zseniális. Witcher 3, Resident Evil, The Evil Within. Most nekem az Odyssey van a kívánságlista tetején, ha végre letöltődik.
2020. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az odyssey már megvan,ki is játszottam egy pár hónapja ;)
2020. ápr. 14. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejött a Death stranding is. Pont annyira le tud kötni, amíg végig viszi az ember a storyt. RDR2 is elég jó.

Én személy szerint sokat játszom a No man's sky-jal is, F1 kocsikázni, kis lövöldének pedig ott a The division 2.

2020. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondolkozok még akkor az until down-on,annyira tudok angolul hogy megértsem,viszont ilyen interaktív játékokat azért mégis csak magyar felirattal az igazi.Esetleg role play játékokat tudtok mondani?Vagy több interaktív játékot (amiben te döntöd el hogy mit választasz)
2020. ápr. 14. 19:38
 7/10 A kérdező kommentje:
RDR2-t ki játszottam,zseniális.Viszont a no man's sky-t nem venném meg 18€-ért.Autós játékok nem nagyon kötnek le,ahogyan a Fifa,nba és társai sem :(
2020. ápr. 14. 19:43
 8/10 AP0PHISZ válasza:
Until Dawn. Te alapító a történetet.. Kiirtam srácok egy kérdést. Csak most tellórol írok. Bocsi az off hoz. Ps4 re nemtudok játékokat tenni. Cfw multi rajta. Ps1 ps2 t amit próbáltam eddig. IP cím diletilla games mappába egyenesen belersktam. De viszont a Ps4 játék rar fájl ba jön. Azt hogy kell félteni filezillan keresztűl? Lég, szíves segítsetek nekem és több off nem lessz bocsika. Előre is köszi.
2020. ápr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Uncarted 4 vagy 3

Last of as 2 ha találsz de ahoz sok szerencsét!

Crush bandicoot minden része jo

2020. máj. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Uncharted 1-4 meg van,crash bandicootot már kijátszottam,nagyon jó még ma is :D Last of us remasteredet játszottam ki kb 1 hete,a kettes még nem jött ki sajnos:(
2020. máj. 12. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!