Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim Special Edition-höz...

Skyrim Special Edition-höz hogy telepítsem az SKSE-t?

Figyelt kérdés

Megvettem Steam-en a The Elder Scrolls V: Special Edition-t. Egy pár modot már telepítettem, de van, amihez szükségem lenne a Skyrim Script Extender-re (SKSE).


Megkerestem Steam-en, elvileg telepítettem is, de amikor meg akarom nyitni, akkor a The Elder Scrolls V: Skyrim Steam oldalára dob, és nem hajlandó elindulni. Az Enderal-lal sem tudok játszani, pont amiatt, mert nekem a Special Edition van meg, ami tartalmazza a három DLC-t, és nem a sima Skyrim.


A Special Edition-höz hogy kell az SKSE-t telepíteni? Ha nem veszem meg mégegyszer az alapjátékot és külön a három DLC-t, akkor nem fogok tudni bizonyos modokkal játszani?



#Skyrim #Nexus #mod #SKSE #The Elder Scrolls V: Special Edition #Skyrim Script Extender
2020. jún. 7. 11:43
 1/1 A kérdező kommentje:
Nevermind, csak egy kicsit többet kellett volna keresgélnem. Sikerült manuálisan telepíteni.
2020. jún. 7. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!