Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A You are empty című játéknál...

A You are empty című játéknál kell valamilyen post process funkció, ahhoz, hogy rendesen működjön, vagy eltávolíthatom az egészet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval megvan ez a file-om (mely kimásolható egy .pak file-ból):


\You are empty\gameres\scripts\you_are_empty\postprocesses\postprocesses.lua


Eljutottam addig, hogy eltávolítsam a következőket (leteszteltem, fut a játék, sikeresen felül írja/kikapcsolja a kódot.):

death, add_health, add_armor, add_ammo


Szóval ami megmaradt a postprocesses.lua-ban:

test, fade_out, fade_out_long, fade_in, fade_in_long, fade_in_out, fade_in_out_long, fade_in_white, fade_in_inf, fade_in_white_inf, black_and_white, the_end_shot, the_end_medium


Aki nem értené, a teljes kódot töröltem, nem csak a nevüket, de feleslegesen nem írom/másolom ki azokat

A teljes kód példa:

postprocesses["példa"] =

{

példa= valami,

},

}


Összefoglalva: Kell e bármi a történet, játékmenet céljából? Egyáltalán működik bármelyik is, vagy ugyanúgy hibásak az előzőek logikáját követve?


Akit érdekel, a képernyő teljesen elszürkül az effekt helyett.



2020. máj. 8. 10:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!