Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 3 frissités...

Assassin's Creed 3 frissités probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Problémám adódott az Assassin's Creed 3 frissítésével.

Még régebben, közvetlenül a kiadás után (2012) megvásároltam a játékot fizikai lemez formájában, és természetesen ki is játszottam.

Most újra szeretném játszani, de problémák voltak a frissítéssel.

A felhőbe nem szinkronizál a játék, a multiplayer mode nem működik az Uplay ajándékokat nem aktoválja (pl. Ezio outfit) és a menü is akadozik, remeg.


A játékot a napokban szedtem le az Uplay-en keresztül, hátja úgy jó lesz, de így is a játék 1.00-as verziója van a gépemen és nem tudok frissíteni a legújabb verzióra. (Szerintem az 1.06 kellene)

Kipróbáltam a frissítéseket a fórum oldalon, de sajnos nem működtek, mert nem kompatibilis a magyar nyelvű játékommal.

Valaki esetleg tudna segíteni?


Előre köszönöm!!



2020. ápr. 15. 01:12
 1/2 A kérdező kommentje:
És persze próbáltam írni az Ubisoft support oldalán, de nem működik a jelenlegi helyzet miatt. :(
2020. ápr. 15. 01:14
 2/2 anonim ***** válasza:
A Uplay nem egy stabil és megbízható rendszer. Talán a legrosszabb jelenleg a piacon. Nekem még soha életemben nem működött vele a felhő szinkronizáció. Szerintem 100% szerencse kérdése, hogy ki milyen hibába fut bele. Valószínűleg kénytelen leszel egyelőre ezzel együtt élni, aztán talán valamikor majd egyszer csak megjavul.
2020. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!